22.05.24

גרף שבועי במניית Macy’s

תמונת מצב

המסחר התאפיין בתנועות מחיר לא מרשימות ברוב זמן הפעילות, המדדים המובילים נסחרו מעט או מעט מתחת לרמת הסגירה הקודמות, עם זאת, שערי המדדים הלכו ועלו במהלך השעה האחרונה של המסחר והותיר אותם בשיא היומי.

לנו זה מתקשר במובן שדפוס התקרה כפולה, לא קיבל אישור היפוך מטה (ככל שהיה נשבר הנמוך היומי ונסגר בחלקו התחתון של הנר) – כך שהמצב השוורי נמשך.

נבידיה ממש לפני פרסום הדוח הרבעוני מגלה עצבנות, תנודתיות סגרה את היום בעלייה של 0.7% אך במהלך המסחר הייתה בירידה גם של 1.7% – יש הרבה סימבוליות בחברה, השוק מחכה לתוצאות כדי ללמוד מדו”ח החברה.

פוקוס על מניית Macy’s

זאת רשת חנויות כלבו אמריקאית, המפעילה מעל 700 חנויות ומוכרת מגוון רחב של מוצרים, כולל בגדים, אביזרים, נעליים, מוצרי בית, ,תכשיטים, מוצרי טיפוח וריהוט.

היא אחת מחברות הקמעונאות הוותיקות ביותר בארצות הברית, ידועה בחלונות הראווה המרהיבים שלה, שמעוצבים לעיתים קרובות על-ידי אמנים ומעצבים ידועים. (יש בדיחה שמתחילה בשאלה “מה הבדל בין חנות Macy’s לבין מסעדה? במסעדה, אתה משלם על האוכל, ב-Macy’s אתה משלם על האווירה!”)

לכל אנשי המעשר הוסיף ואספר כי החברה תומכת בארגוני צדקה רבים, כולל הצלב האדום האמריקאי וקרנות מחקר סרטן.

בכל מקרה למרות גודלה וכמות העובדים שהיא מעסיקה (מעל 150,000 עובדים) היא אינה נכללת בתעודת הסל של הקמעונאות XLY במדד הסנופי.

ובכל זאת אני מזכיר אותה כי התנהגות שלה ושל מגזר הקמעונאות די במתאם, יש אפשרות שקיבלנו רמז לצפוי לקרות במגזר, ניתוח ראשוני שלה עליה את האפשרות שהיא רק יצאה לדרך.

סיכום: המגמה והתנועה העולה בשוק עדיין נמשכים – נא להתנהג בהתאם.

יום מבורך

זהר ליבוביץ – 🐘-או-סוף המסחר שלך

אבי שיטת וויקוף בישראל
ותוכנית הליווי סוחרים ׳מרגל המסחר׳

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross