גלה את כל מה שצריך על מנת להיות סוחר מצליח בשוק ההון

הירשם לשיעור ניסיון

אודות קורס מסחר בשוק ההון

בעבר מסחר בשוק ההון היה קשה, איטי, מסובך ומנוהל בעיקר ע”י גופים פיננסיים גדולים. בעקבות הקידמה הטכנולוגית תחום שוק ההון התפתח והשתנה רבות. היום, כל אדם - בכל מקום עם מחשב וגישה לאינטרנט - יכול לסחור בזמן אמת, בכל נייר ערך, בכל בורסה בעולם.
בקורס נלמד כל מה שצריך לדעת על מנת להתחיל להיות סוחר פעיל מהבנת מבנה השוק, מי הם הכוחות הפועלים בשוק דרך ניתוח טכני ועד פסיכולוגיית המסחר.
המטרה - שוק ההון משול ללמידה של עולם חדש, שפה חדשה, חשיבה חדשה והתנהלות חדשה ושונה מכל מה שהכרתם עד היום, וכמו בכל דבר בחיים: הבסיס הוא הדבר החשוב ביותר.
ברור, פשוט ונכון - בעקבות הקורס תקבל את כל הכלים שסוחר מתחיל זקוק להם בצורה כרונולוגית, ברורה, פשוטה והכי נכונה בכדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר:
בניית תיק השקעות - הקמת פוזיציות במימד זמן ו"גלגולו" למימדי הזמן האחרים לשם בניית תיק השקעות פעיל בכל עת, כל זאת תוך ניהול סיכונים והתמודדות עם בעיות הסוחר כסוחר )הצד מנטאלי( – זיהוי הבעיות ונטרולם.
תלמידי הקורס מקבלים חדר מסחר- חינם למהלך הקורס וגם 3 חודשים לאחר סיום הקורס. סקירה יומית ושבועית בחינם!
המפתח - לבנות בסיס נכון ויציב למסחר אחראי, מחושב ועם שיטת עבודה ברורה.
הקניית ידע כללי על השוק והיכרות מעמיקה עם הכוחות הפועלים בשוק.
הבנת השפה "המדוברת" בשוק ההון, ממושגים בסיסיים עד ניתוח מצבים של שווקים, סחורות או כל דבר שהוא סחיר מקריאת הנתונים בגרף.
הקניית כלים מעשיים, למסחר בפועל בכל ממדי הזמן ובכל מצבי השוק.
ניהול סיכונים - הטמעת אסטרטגיית ניהול סיכונים
מסחר בשיטת EPS
ועוד הרבה, הרבה מאוד...

בוגרים מספרים

זהר ליבוביץ

מטרתי העליונה היא יצירת אנשים וסוחרים מצליחים – דרך מעגל הקסמים של לימוד, תרגול ועשייה… הלימוד הוא רק תחילתו של מסע משותף ונפלא.

לא כולם מבינים מדוע אני מתייחס למסחר כסוג של אומנות ומיומנות, אך ככל שתלכו ותעמיקו בעולם הקסום במסע המוצע לכם "מעבדות לחירות", תוכלו להבין את הכותרת, היטיב לתאר זאת גארי קאספרוב בספרו, בהתייחס לאומן מרסל דושאן... האומן מרסל דושאן היה שחקן שחמט טוב ומסור. בנקודה מסוימת הוא אף ויתר על האומנות למען השחמט, משום שהמשחק, לדבריו, "מכיל את כל היופי שבאומנות – והרבה יותר", דושאן הוסיף ואישר את ההיבט הזה של המשחק:

"הגעתי למסקנה שלא כל האמנים הם שחקני שחמט, אבל כל שחקני השחמט הם אמנים. אתם מוזמנים להתחיל במסע, צעד קטן והתחלתם.."

הסילבוס

לקבלת הסילבוס השאר פרטים כאן

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markercheck-square-ofacebook-squarephonecross