פירמידה. סקירה יומית 20.12.17 - או כיצד לעלות לראשה

פירמידה - כואב הלב לקרוא את התוכן ומה מכוונים אנשים.

פירמידה

כל הזמן מזהירים אותנו לא להיות בפירמידה, לא לחיות בפירמידה, אבל רוב גם מבלי שהוא מבין חי בתוך מבנה שכזה ורוב העשייה שלו היא בעיקר להעשיר ו/או לשרת את האחרים, מרוב שהם עסוקים בסביבת הנוחות כלל לא מודעים לכך.
אתם צריכים להבין להיות סוחר בשוק ההון זה לעלות לראש הפרידה, בפסקה קצרה די להבין שלהיות בעל מניות שנהנה מהתוצאה זה למנף את הזמן, למנף את האנשים, למנף את המקום, כל שנשאר לך לעשות ללמוד על ראש של אילו פירמידות לעלות.
אני מעלה זאת דווקא בגלל כתבתי שנתקלתי הבוקר בנוגע לחב׳ טבע הפיטורים שממחישה היטב את עניין הפירמידה ולאן תגיע בחיים אם לא תלמד לעלות לראשה.

מוכנות

הניתוח שלי את השוק משלשום התברר כמושכל, (מכירת 100 יחידות סנופי כעוגן לתיקון בשוק) הוא עוד משקולת מאזנת לתיק. תזמון של כ-15 סנט מהגובה של כל הזמנים ודאי גם מעלה לי חיוך בעיקר בגלל שהדבר איפשר כבר אתמול לאפס את מחיר הטעות.
אם כי להיות כנה מיקום הסטופ של אינו במחיר הכניסה אלה ב-ATH (גבוה של כל הזמנים) 15 דולר טעות על עסקה של מעל ל-26,000$ אפשריות רק בשוק ההון - כיף גדול להיות חלק משוק שמאפשר כל כך.
אם לחזור ולמדוד איזה בדרך בה אני לרוב מודד הצלחה ביחידות סיכון, אז כרגע 8 יחידות סיכון. שוב ניתן לראות כי לא צריך לסכן בשביל להרוויח הרבה (אם כי זאת אפשרות אבל מזיקה לרוב). אלה הדרך להרוויח היא ביכולת הזיהוי המדוייקת מצד אחד המאפשרת מחיר טעות קטן מיקסום שמאפשר רווח בהתאם.
אנחנו ממש בישורת האחרונה של השנה, הרבה מתחילים כבר בסיכומים בהתבוננות בניתוח מה שקרה, אבל מזכיר לך בעיקר חשבון מה יקרה?
איזה צעד הבא יש לעשות בשביל להתקדם לתוצאה טובה יותר, התכוונות וסריקה, המשך להכשרה הבאה שתעזור לך להבין טוב יותר את המכלול, חשוב מאוד להיות בתנועה, מזכיר לך הסעיף הראשון בסיסטם ההצלחה שלנו, הוא ״לך לך״ להמשיך לחיות בתעשייה בהתפתחות, בתיקון ותיקון.
מעלים אנרגיה נשארים בתודעה הנכונה - התרגשות גדולה ממה התחום יכול לאפשר לנו בשעה הקרובה אם נתכונן אליה נכון, נוכל לקיים את החיבור של מוכנות והזדמנות.
חג הניסים חלף, אני מקווה שניצלת את החג והסמלים שלו בכדי להתבונן ולהתרומם עוד במדרגת התודעה והגישה לדברים, תודה, תודעה הם דבר חשוב ומפתח למה שיקרה לך בהמשך (מזכיר גם לעצמי).

בוקר חזק ומזהיר - זהר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross