כל מי שלא מבין שהתליכים שהמצטברים חזקים מאירוע מקומי קיבל הבוקר תשובה - סקירה יומית 09.11.16

אומנות ומיומנות המסחר בשוק ההון

אומנות ומיומנות המסחר בשוק ההון

אני קם בבוקר מוקדם לרוב השעה שש לערך, מקבל הודעה מדרור מהמזרח שאומרת זהר שים לב השוק בגאפ מטה, שמח שתמיד אכפת לו ממני ושלא אפעל או אומר משהו בטעות מחייך למכשיר בחיבה אבל בעיקר מחייך לדרור על היותו, לא נותת לעצמי להתבלבל קם לקפה מסתכל שוב על התמונה - לא רואה את השוק דרוך למטה היום כמו שלא ראיתי אותו דרוך לפני - מבין ויודע כמי שמתמחה בתהליכים בשוק ההון שהשוק לא יכול לרדת ללא תהליך מקדים והפיסיקה הפנימית חזקה מדעה של עיתונאים ו/או אנשים בניגוד למחשבות הכסף.

הכותרות מתחילות לקפוץ לנייד השוק מתרסק, כולם חוששים, כולפ פאניקה, לא רואה כלום להיפך רק הזדמנות, הולך מתדליק את המחשב פותח עמדה, איך שאני פותח נקודת כניסה שלא אפשרת לי אפילו להספיק להלקיט את העסקה לוחץ קונה תוך 7 דקות ממש את הפוזיציה מסיים את הבוקר ברווח של מעל 1000$ בסה"כ - שוב מחייך כמה התחום הזה נפלא ומה ומאפשר וכמה זה אפשרי לכל אחת ואחד שבוחר להגיע למיומנות הנדרשת.

חוזר לנסיף הקטן בכדי להבין שוב מאין באתי ולאן אני הולך וכך פתחתי וקראתי "היא לא רצתה לצאת לאווירו של עולם פרועה ומקומטת כפרחי הכלנית הפשוטים. כי עז היה רצונה להופיע בכל הדרת יופייה. אין פלא, אפוא, כי התקשטותה הנסתרת נמשכה ימים רבים."

יום מזהיר מבורך ומתוק - זהר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross