הפוך גוטה - סקירה יומית סוף יום 01.07.16

סיכום רבעון, אנא מצאו את דובי נראה מדי פעם מציץ

סיכום רבעון, אנא מצאו את דובי נראה מדי פעם מציץ

אחד התוכנות החשובות בחיים לבטח במסחר היא גמישות פיסית ודאי אך מעל הכל שכלית, היכולת להבין שדברים נגמרים או משתנים ולהגיב בהתאם היא המיומנות המרכזית הנדרשת.

אכן ברבעון האחרון ראינו כמה פעמים את מר דובי מציץ לנו מעבר לכתף אך אין ספק הדומנטיות של השוורים בסופו של דבר היא שנתתה את אות הסיום לרבעון.

ישנם כאלה שאמרו שהם קצת מבולבלים לעיתים שמו שתודעת השוק היא דובית לעיתים שמעו ממני שהיא שורית, אז התשובה היא ״הפוך גוטה הפוך״ מי שלא מבולבל הוא המבולבל. אני אסביר עדין נכון תמיד כשאנחנו רואים תודעה אסטרטגית של מכר לחפש שורטים ותמיד נכון שהתדועה משתנה להשתנות יחד עמה.

בסיכום רבעוני ניתן לסכם כי נסתיימה בשליטה של קונים (גם זה קרה בימים או השבועות האחרונים), הסיברות שנמשיך צפונה חזרה לגבוה של כל הזמנים חזרה לחלק העליון של דוח הרגישות שלנו. החזרה לאזור הדשדוש עשויה להטעות, כי הדשדוש יכול להמשך ולהתפתח בחזרה לשני הכיוונים ובכל מקרה, תודעה המכר לעת עתה לא קיימת בעבורי.

עסקת הזהב שלנו ב-abx יצרה לנו שיא חדש ופוטנציאל ההמשך קיים, הנפט  יצר תיקון רציף של מספר חודשים ונסיון בחינה התמיכה במפה החודשית היא בהחלט סבירה והיא עשויה ליצור לנו הזדמנות קנייה טובה יותר אפילו מהזדמנות הנוכחית, הרבעון אשתדל לחלוק עוד ועוד הזדמניות הקופצות לנגד עיני.

נרענן את רשימות העבודה שלנו, אני אמחק הכל והכין רשימות חדשות למעקב ומסחר. מציע לכם לעשות אותו דבר, אחרת אתם פועלים ובונים על הריסות או כמו שהגדיר זאת אולמן ״אנחנו בונים את מערכות המחשב שלנו באותה הדרך בה אנו בונים ערים - לאורך זמן, ללא תוכנית ומעל להריסות.״

הסוד במסחר הוא ההתכוננות בכל מצב ולכל מצב - זה זמן טוב לבנות תכנית עבודה מסודרת וחדשה ולעשות דרך, הקרובים אלי יעידו שאני כל הזמן מנסה לעשות תהליכים פורצי דרך ולהשאר בן חמש.

אז כרגיל אני וחדווה מברכים אתכם בשבת שלום מבורך מתוק ומזהיר ובהצלחה ברבעון הקרוב

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This