שאלו אותי ממי למדת עניתי מקזנובה - סקירה יומית סוף יום 28.06.16

מה אני רואה עכשיו?

מה אני רואה עכשיו?

התבוננות במפה היומית מבטאת את התיקון לתנועה החדה היורדת, תיקון שעשוי לבחון את נקודת השפל האחרונה כך או אחרת ולהמשיך מטה. אפשרות שניה לחזור לאזור הדשדוש. היפוך מטה בימים אלה יחזיר את שער הסגירה לחלקו התחתון של הבר השבועי ובכך יסגור מתחת לקו התמיכה ובכך ישאיר את תודעת השורטים, אולם יש לזכור כי סגירה שבועית מעל קו התמיכה המסומן באדום יהפוך את הבר השבועי לבר פריצת דמה עם זנב קניות, אשר יחזיר את המחיר לאזור הדשדוש. המשמעות היא חזרה לבסיס האם (אמא) המוכר והידוע שממנו השוק מנסה לדלות מידע והבנה ובכך להוון את עצמו להתפתחויות חדשות.

אני תמיד אומר היחידים שמגיע להם להרוויח בשוק ההון, הם אלו ששמים את כספם כנגד הפוזיציה (כן גם הכסף הטיפש שמפסיד הוא בעל זכות דיבור מעצם העשיה, אגב לא פעם אני בעצמי שייך אליו) , כל מי ששואל אני עדין אני חושב שתמיד נכון לסחור את מה שרואים, התושבה היא כן!!! עדין נכון לעלות למגרש על מנת לשחק ולא לחיות חיי פרשן ולהיות נכונים תמיד לשלם את מחיר הטעויות ולחיות חיי התמדה (התמדה מכיל תיקון).

בכל מקרה, היפוך מטה מתחת לקו תמיכה יומי אחרון נכון לשורטים, סגירה באזור הנוכחי ומעלה וחזרה לתוך ה-range יביא אותנו לחזרה לישיבה על הידיים והמתנה למידע שיגרום לשוק לנוע למקום או להוון חדש.

הרבה פעמים אני כותב לכם, אבל בעיקר מנהל שיח עם עצמי (אני מתחיל להבין עד כמה אני אדם משובש בדעתו) והבוקר בא לי לומר לעצמי או כהרגלי קזנובה מצוטט לקזונובה "שר לעצמי, תמיד הכרתי בעצמי כגורם העיקרי לכל טוב או רע שעלול ליפול בחלקי; לכן תמיד יכולתי להיות התלמיד של עצמי, ואף מוכן לאהוב את המורה שלי." קזנובה

תמיד זה רגע נפלא להתחיל דברים מנקודה חדשה, לרוב ההכרה הזאת היא התחלה ממקום חדש טוב יותר, טוב הגיע זמן סריקת מניות, היום אני סוחר את החלק השלישי והאחרון של השוק עם הבוגרים שלי.

יום מזהיר מבורך מוצלח לכולם - זהר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This