13-06-24

פחד גבהים?

מרטין בובר הדגיש את עניין מימוש הפוטנציאל שבנו, אנחנו אחרי החג חוזרים לממש הפוטנציאל הייחודי שלנו…

תמונת מצב יומית

אחת המסקנות החשובות בעת הזאת היא הפנמה במשפט המפתח שאני משנן אין ספור פעמים לתלמידי “כי הסיכוי של משהו להמשיך לרוב גובה מהסיכוי שלו לשנות כיוון.”

חייבים להבין את העיקרון של לרוב, כי אמנם השוק במומנטום של כלפי מעלה, אך אתמול בתוך יום המסחר, פחד הגבהים הורגש אצל רבים מן הסוחרים שמיהרו לממש, זה ודאי לא אומר שורטים, אבל אנחנו מודעות ורגישות לכל סימן.

כל אחת עשרה המגזרים המרכיבים את מדד הסנופי סיימו בעלייה, הסקטור המוביל היה הטכנולוגיה, אפל (AAPL), Nvidia (NVDA), ומיקרוסופט (MSFT) בלטו במובן זה, אך המניה בעלת הביצועים הטובים ביותר בסקטור היה אורקל (ORCL) שעלתה 13% על תוצאות רבעוניות ותחזיות.

פשוט מדהים לראות ולחייך מכך ש-הנסדק עלה מתחילת השנה מעל 17%, סנופי מעל 13%.

לסוחרי הלמה: שוב עניין הריבית ושוב המלחמה באינפלציה דרך שוק התעסוקה נותן סימנים חיוביים (כן, כן יותר אבטלה סימן חיובי) – עם כי מוקדם לקפוץ למסקנות גורפות או קיצוניות לגבי כמות וקצב הורדת הריבית.

היום יום יאָרצײַט של מרטין בובר ז”ל, הוגה דעות חכם במיוחד, גם הוא חוזר על הזיקוק של התפקיד של כל אחד ואחת מאיתנו “משימתו העיקרית של האדם היא מימוש הפוטנציאל הייחודי שלו”

 

יום מבורך

זהר ליבוביץ – 🐘-או-סוף המסחר שלך

אבי שיטת וויקוף בישראל
ותוכנית הליווי סוחרים ׳מרגל המסחר׳

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

One comment on “13-06-24”

  1. “מימוש הפוטנציאל הייחודי שלו” כמה נכון , אם כל אדם יסתכל על עצמו במובן של הגשמה עצמית מבלי להסתכל ימינה שמאלה , הוא יגשים את עצמו ברוב המקרים.

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross