סקירה יומית (17.03.16 eod) - מלחמת המטבעות ומה עוד ניתן ללמוד מכך

מלחמת המטבעות

שימו לב השוק רוב הזמן נמצא במניפולציה של זמן

לא הוסיף על שרשמתי אתמול דעתי על התנועה הנוכחית ומיקומנו בשוק ידועה לכל משפחת ZT ולכל העוקבים אחרי, היום ארצה להדגיש נושא אחר בעקבות מלחמת המטבעות התחזקות היורו מצד אחד החלשות הדולר מצד שני והתחזקות המטבע הסיני הבוקר הביאו לתוצאה שראינו בשוק.

הנושא שהרצה להעיר ולאיר לרגע הוא הדגש כי רוב הזמן השוק כמעט ולא נע ורק בימים בודדים (לינדה רשקה מדגישה את העניין ומסבירה את האופן שבו היא סוחרת בדרכ כלל בגלל תופעה זו) השוק מקיים תנועה חדה באחד הכיוונים ובשאר הזמן נח לו לצדו, כמובן שמנהלי הקרונות ושוחרי ההשקעה לטווח ארוך מינפו את הסטיסטיקה לטובתם באמירה מכיוון שאינכם יכולים לתזמן את הימים הללו עדיף להיות בשוק רוב הזמן ובכך לחוות את התוצאה המודגשת.

אנו כמובן שסוחרים שיפוטיים מנסים לקבל סימנים לכך ולהיות יותר מדויקים בעניין, כמובן שלתנועה הצידית רוב הזמן יש עוד משמעויות רבות עליהם יכולנו לכתוב, אך אני רוצה להשאר בעניין של הדרך שבה אנחנו פועלים.

הבידול הראשון שאנחנו מקיימים הוא בין שאנו נמצאים בסיכון לבין שיצאנו מסיכון כל עוד אנו פותחים עמדה בסיכון ננסה לדייק ולתזמן בכדי שנוכל לחוות את התנועה החדה ולצאת כמה שיותר מהר מסיכון מרגע יציאתנו מסיכון נמקסם כל עוד - (כל עוד... זהו שמנו השני של משפחת ZT) על מנת לחוות מיקסום ופגיעה של ברבור לבן.

אתמול למדתי על סאבטקסט משהו ולמה מי שלוקה בסוג של פיגור אין לו סאבטקטס אלה ישירות בלבד, זאת הסיבה שאנשים לאחרונה התלהבו משי חי מרוב זיוף ושקר שמכיל את החיים בא משהו עם ישריות שלא אחד בפה אחד בלבד והזכיר להם מהות של כנות - ואני בכל זאת חשוב שבלי סאבטקסט אין עומק ועניין בדברים.

עוד הוסיפו שאלו אותי שאלות בהתייחס ל.חי עניתי להם ״הטלוויזיה משדרת בצבע, אבל מראה דברים בשחור לבן.״ אורן נהרי

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross