סקירה יומית 16.7.19 - השיגעון הוא תורשתי, רק שאול?

ככה לוחצים את הקונים

השיגעון הוא תורשתי

הרבה פעמים אני נשאל מי משפיע על מי?

  1. הפרטים יוצרים את התוצאה
  2. או תוצאה נכפת על הפרטים

 

ודאי שהרוב מפעיל את היגיון ובוחר באפשרות הראשונה. אצלנו בזהרטרייד אנחנו פועלים על-פי האפשרות השנייה, אנחנו קוראים לזה הכלל כופה את דעתו על הפרטים, מזכיר לך אנחנו לא מחפשים אמת מוחלטת אלה אמת משרתת תוצאה, נחזור לעניין השיגעון

הדוד סאם (לוינסון) הסביר את העניין כך "שיגעון הוא תורשתי, אתה מקבל זאת מהילדים".

אמשיך ואומר בהלצה, מחקר סטטיסטי שערכתי באמצע חופשת הקיץ מצאתי כי הדוד סאם צודק – שיגעון הוא אכן תורשתי.

או כמו שפתחתי הכלל כופה את דעתו על הפרטים, אנחנו ודאי נבחין בכך בפעילות השוק הקרובה, אני ממליץ לך המשך לעקוב אחריה מקרוב. אנחנו בפינה מעניינת מאוד, באזור הגבוה של הזמנים (אגב רוב המדדים יצרו גבוה חדש אתמול מלבד הסנופי).

מה הכוונה נבחין בכך? (תמונת מצב)

אי הצטרפות של פעילים חדשים לתוך המחיר הנוכחי מקשה על המשך העליות, רוב המגזרים מפעילים לחץ כלפי מטה, נשארו רק מגזרי הטכנולוגיה, תקשורת והקמעונאות שהחזיקו את הראש מעל המים, אך גם בהם נראתה חולשה - או בשפתנו כניסה של כח נגדי.

עת זמנם של מניות הפיננסים היה לתת את הטון, אך קולם היה חלש דבר שהוסיף להבנה כי אין הצטרפות בעת הזאת לתוך השוק פנימה, ביטוי תבנתי של תקרות כפולות חזר על עצמו ביתר המגזרים.

נראה כי מניית CELG מרשימת העבודה השבועית, ממש לוחצת וחונקת את הקונים הלחץ על קו התמיכה ממש ניכ.ר כניסה של מוכרים לתוך השוק כתוצאה מהחולשה עשויה להיות זרז לכניעה מוחלטת של הקונים במנייה וביצוע מימושים.

ישנן סיבות רבות מדוע אני מתייחס לעיסוק שלי כאומנות ומיומנות, אחת הסיבות נובעת מהגדרה של לב טולסטוי את האומנות "לכל סוגי האומנות אותה תכונה – היא מאחדת בני אדם", הייתי קורא לזה יותר מאפיין מאשר הגדרה.

אנחנו כסוחרים נדרשים לבדוק היכן כלל בני האדם נתאחדו למחשבה אחת – ושם לפעול. במקום בו נוצר איחוד מחשבות האנשים, הוא מקום שנוצר בדרך אומנותית לרוב (אומנות עוסקת במניפולציה), כל שנותר הוא מיומנות לנצל אותה. אומנות. מיומנות או בצליל היפה של הגדרת העיסוק שלנו The ARTistry of Trading.

משהו נפלא עומד להתרחש - זהר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This