סקירה יומית (08.02.16 eod) - מצייר את המחשבות

Inside bar of the CIM

המאבק היומי הוכרע, החודשי טרם

אני מאוד שמח מהפתיחה של השנה מיכולת החיבור שלנו הסלקטיבית, בהבנה את המתרחש הן בעולם המטבעות על היאן היפני, הן בתחום הסחורות על הזהב.

מניית ABX מעל 40% ב-13 ימי מסחר זיהוי בכניסה בשלב 3, מניות מהסקירה השבועית כולם עבודו יפה אתמול למרות שהשוק היה דובי מאוד, מי שעוקב אחרי יודע שאני לא מרבה לעלות עמדות בכדי לצאת ידי חובה, אלא מעמיק בחיפוש ובעבודה. אני תמיד מדגיש את החשיבות לא בכמות העסקאות כי עם בכמות העסקאות המוצלחות - נדוש ופתאטי אבל אחזור על כך שוב ושוב הוא עניין ניהול הסיכונים בעולם של תוכלת הוא החצי השני של המטבע - תמיד!.

התיקון בזמן אומנם הוכרע אתמול מטה והמגמה במפה השבועית אף היא יורדת, אבל כמו שתארתי זאת בסקירה השבועית הקרבה לתמיכה החודשית היא אשר מקשה הצטרפות לשורטים בנקודת זמן זו ופוטנציאל התנועה הצידית הוא גדול בחודשים הקרובים.

אחד הפתרונות לפתיחת עמדות בימים אלה בבחירה הסלקטיבית, הוא הידע במסחר תוך יומי והיכולת להתחיל עמדה בתוך היום. תוך כדי יכולת לגלגל אותה למימד זמן חיצוני יומי ככל שזה מתאפשר, אחרת עדיף לא לפעול ולמכור תמיכה, יהיו עוד מקומות איכותיים ואני ודאי אציין עוד אותם ברגע שאפגוש אותם.

כל מי ששואל איך הגעתי למניות, התשובה היא פשוטה אני משתמש במנוע הסריקות והסינון שבניתי www.stocksail.co

יום רביעי מחר נקבל התבהרות של הדברים יותר מאשר ביום המסחר האחרון שאומנם היה שלילי אך בסופו של יום נכנסו קונים רבים והוא נסגר במרכז הטווח שלו.

בכלל המלצה שלי בכל פעם שיש קושי בהתנהלות לזוז צעד אחורה למימד הזמן הגדול יותר ולהתנהל שם, גם אם ההתפתחות היא איטית יותר רמת הודאות שם לרוב עולה.

פבלו חברי אומר "אני מצייר דברים כפי שאני חושב עליהם, ולא כפי שאני רואה אותם." אז היום נסיתי לצייר פעם נוספת את המחשבות שלי והם רשומות לכם על הגרף המצורף.

לאור המתנה של השוק לז'נט מחר לא נראה לי כי נקבל התרחקות גסה נוספת דרומה היום, אבל מי יודע לעיתים הסנטימנט השלישי גובר על הכל, כרגיל מותח ומעניין בשוק.

חודש אדר - נרבה בשמחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This