סוף יום 30.04.2014

לשורים קצב משלהם…

הסתיים לו החודש, אך החידה טרם נפתרה, מפות הזמן כולם חזרו להרמוניה של תנועה עולה ועדין אנחנו במצב של דשדוש רחב שכללי המסחר עליו ממשיכים להיות ברורים מצב המגזרים לא השתנה רק התחזק במידה.

התזמן והחבירה הסלקטיבית בחודש האחרון עמדות קניה של מניות על תמיכת שוק. ועמדת מכר סלקטיביות על עמדות התנגדות של השוק. הצליחה לבנות תיק חסר סיכון בתקופה זו ומכאן כל מעבר למצב מגמתי מאפשר למקסם זאת כדוגמא אתם יכולים לראות ולנתח את עסקת SLCA אני קורא לה בסימן 22 (22 אחוז ב-22 ימים) וכל זה על העיקרון המתואר ומצד שני מניה  CCE לעמדת מכר שגם היא חסרת סיכון. שניהם הם כוח המאפשר מיקסום שזוהי מטרתו הסופית בעולם של אומנות ומיומנות המסחר (מיקסום של תוצאה מבלי להגדיל את רמת הסיכון).

כך שאין לי מה לחדש בדבר פתחה של עמדות חדשות, אנו במפות הזמן בתמונה שורית, אך המצאותו של השוק בדשדוש רחב וקרוב להתנגדות מביא אותנו בשלב זה להמשיך ולחפש מכירת התנגדות בהיפוך השוק על הגדה העליונה של הדשדוש.

רק ב-swing high שמעל ה-range אחפש עמדות קניה חדשות, כך שהמפה המתוארת בסקירה השבועית לא השתנתה והתוצאות רק מחזקות אותי להמשיך ולפעול על-פיה.

אני ודאי לא חוזר על המשימות היומיות של הסוחר כמו מעבר על הודעות ותצאות, הודעות להיום, מה קרה אחרי המסחר למניות שפרסמו ומי הן המפרסמות של היום, זה כמו לנסות ללמד מסחר דרךך, אך ודאי שאנחנו עושים זאת יום ביומו.

אני מזמין אותכם לבוא לשמוע קצת יותר על אומנות ומיומנות המסחר בשוק בכנס שמתקיים החודש, אתם מוזמנים כאורחי, אשמח לחלוק עמכם בידע ובנסיון שלי, כל מידע ולו קטן ודאי יסע לכם בהמשך החיים.

חודש חדש, בברכת חודש טוב, תודה לכם אישית על כל הברכות, אני אשתדל להמשיך ולנהוג על-פי המלצה שמצאתי שעובדת בצורה בדוקה (אמצו היא משנה חיים) שהוראה רבי נחמן מברסלב וכך קראתי “חייך תמיד, תהיה בידך מתנת חיים להעניקה לאחרים. לעתים, נמצאים אנשים במצוקה קשה, אך אין להם בפני מי להשיח את צרותיהם. אם תופיע כשחיוך נסוך על פניך. תעודד אותם, ותזרים בהם חיים חדשים.”

חודש טוב ויום מזהיר ומחויייך

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross