סוף יום 25.11.2014 - שיטת פו הדוב לחיים מאושרים

UpThrust / FB
UpThrust / FB

כנראה שהאווירה החג סוף השנה והרצון לשמר הישגים מתחיל להיכנס לתודעת המוסדיים, כך שכל חולשה תתורגם אצלם למימושים מצד אחד מצד שני כל עוד השוק ימשיך וינוע מעלה הם לא יפריעו ולא יממשו.

ככל שסוף השנה מתקרב נראה המשך אחזקות של המניות החזקות ומימושים של המניות הקרובות לתחתית של השנה, דבר המאפשר למי שמבין לחפש עמדות מכר סלקטיביות בהתחבר שני הנתונים שהזכרתי יחד.

האם ניצו החולשה הוא מספיק לפתוח עמדות מכר, התשובה היא ודאי שלא, אבל טקטית זה ודאי יהיה נכון להצמיד מאוד את קווי הגנה לעמדות הפתוחות שלכם.

האנשים גם בכתובים וגם בתיקים מתחילים להתבטא בלשון סיכום של דברים של הישגים, זה חשוב עומר מיוסט העלה פוסט נכון וחשוב אתמול, מי שיודע אחד הדברים החשובים בעולם המסחר הוא השפה, עומר הציע שינוי קטן במקום "להיות הכי" הוא מציע שנדבר ונחשוב בלשון "להיות יותר", מוקדם להתבונן לאחר אבל אני בהחלט שמח וגאה בשינויים ובהתפתחויות שאתם חווים זה ניכר בשיח שלכם, שמח על ההצטרפות של עוד ועוד בוגרים ומתגעגע המון לכאלה שמבוכי החיים לקחו אותם לעת עתה למקומות אחרים – אנו פה כמו בית חם ואוהב נחכה תמיד.

נכון יש שתחומים שלא נכסתי אליהם בתחום כגון CFD כי הרגשתי שזה ניגוד עניינים, או אז נתבקשתי להסביר מהו ניגוד עניינים אז צ'וטטתי מתוך הספר "שומרת אחותי" קטע נפלא "אני חולפת ליד משאית. "חברת בצ'לדר לארונות קבורה", כתוב על הדופן שלה, "סע בזהירות" זה ניגוד עניינים לא?"

כל עוד אחד ואופק עולמו, כל עוד אחר ורוחב עולמו, העיקר שנהיה מאושרים ברוחב עולמנו, חזרזיר ופו הדוב מסבירים זאת היטב...

"כשאתה מתעורר בבוקר, פו", שאל חזרזיר לאחר שתיקה ארוכה, "מהו הדבר הראשון שאתה אומר לעצמך?"
"מה יש לארוחת בוקר?" אמר פו, "ומה אתה אומר, חזרזיר?"
"אני אומר, אני תוהה - איזה דבר מלהיב הולך לקרות היום?" אמר חזרזיר.
פו הניד את ראשו בהרהור. "זה אותו דבר", אמר פו.

אז הבוקר אשלב ביניהם אוכל ארוחת ובוקר ואחשוב על דבר מלהיב שעומד לקרוא היום – יום מזהיר

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross