סוף יום 24.04.2014

הדוחות מעל הצפי ולא קונים את השוק
הדוחות מעל הצפי ולא קונים את השוק

אני חוזר על עצמי לעיתים בכתובים בכדי להזכיר ולשמר לכם את תודעת השוק הנוכחית. באותה נשימה עלי לומר לכם או לשתף אתכם ככל שאני פוגש פעילים בשוק ההון שאינם מקצועים כך אני מוצע שהמניפולציה העיקרית שפועלת עליהם היא מניפולצית הזמן, האימפולסיביות, אי היכולת לחכות למקום ולזמן הנכון (טוב די ברור הם אינם כללל ומודעים לו) ואז הם פותחים עמדה היא מתעכבת הם הופכים אותה, הפכו אותה היא קצת הולכת נגדם שוב הופכים אותה, אני קורא להם סוחרי הסטקים לא בגלל כמות הסטקים שהם אוכלים אלה בגלל התנהגותם הפכפכה.

שוב אנו רואים כי למרות שהדוחות הטובים מעל הצפי של אתמול וההודעות המקרו החיוביות בתחילת יום המסחר לא הביאו משאב רוח חדש ומרענן לתוך השוק, מיקומו של השוק על המפה השפיע יותר מהחדשות והדיווחים, אין כניסת קונים לתוך השוק מלבד רעשי אי נוחות. במיקומו הנוכחי של השוק לא קורה כלום חדש.

זה אומר שאנו עדין מצויים בדשדוש רחב תלויים בין שמים לארץ, מקום לא איכותי לפתיחת עמדות ארוכות טווח חדשות – מה עושים, ממתינים עוקבים מנסים ללמוד לאן פני השוק ואת רמת הנחישות שתתפתח ואז נפעל בהתאם.

ביצבוץ ראשון של אינפלציה עולה מיפן, אני מזכיר זאת כי אם יש סכנה שעורבת לעולם במצבו הנוכחי ולאור ההתנהגות המונטרית וכמות הכסף שהודפס ומודפס, היא סכנת האינפלציה הבלתי נשלטת תתפשט כמגפה עולמית, לא נביא זעם, אבל זאת בהחלט הזדמנות לעלות על הכתב ולחלוק עמכם מדי פעם את החששות ותפיסות עולמי, בכל מקרה אנחנו עדין לא שם, החמצן דליל (מחזורי המסחר הולכים ויורדיםו זה מקשה על תהליך קבלת ההחלטות, נמתין.

אנשים מתאהבים בדעה במניה, וזהו אחד האסונות הגדולים והבסיסים של סוחרים הם מנסים בלא הרף להגן על מושא אהבתם או דעתם, שחררו האהבה הזאת היא אהבה עצמית הרסנית ועליה אמר הסגן שלי בסנאט (יחד היינו בסנאט של האימפריה הרומית, נפגשנו בארץ לאחר הכיבוש) בנג’מן פרנקלין שאמר “מי שמתאהב בעצמו, לא ימצא מתחרים”.

תאהבו במקום הנכון את הרמוניה את המיקום והתיזמון האיכותי שיחזיר לכם על הסבלנות ועל כי זהיתם אותם בנתינה חוזרת ומיידית, אנחנו לא שם כרגע.

יש כאלה שנתברכו בברכה המשולשת ויש כאלה שלמרות שם לא, כך נוצר מצב שמי שלא מתנהג לוקח ומי שכן מתנהג כנותן או אז אני מבין את השעור של טוני ואורית “נותן יוצר נותן, לוקח יוצר לקוח”

ממשיכים לתת – שבת שלום ומבורך

1743717_482954825164490_979010730_n

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross