סוף יום 22.07.15 – זהירות מלכודת

zohartrade
zohartrade

אחד הטעויות, היא הנחרצות באמירות ודעות לעתיד לבוא בעולם המסחר, ככל שאנחנו יותר נחרצים כך אנחנו פחות פתוחים לראות עוד דברים, הספק הוא חלק בסיסי מאורח התנהלותו של הסוחר.

האמירה הנחרצת של סוחרים רבים כי יש למכור התנגדות והנה המחיר יורד והנה נסגרים הגאפים מבלי שהם לוקחים בחשבון את המהלך הבא, יכול לעלות להם במחיר טעות ככל שהם פועלים באמת ומוכרים את ההתנגדות בצורה אוטומטית.

ככל שיש חולשה והתנועה לא מצליחה לרדת (כפי שעולה משלושת הברים האחרונים) כך יותר ויותר עולה האפשרות שאולי הגדרות ההזדמנות הבא היא קניה.

אני לא אומר מה יקרה, אני אפילו לא אומר שאין אפשרות מפה שהמחיר ימשיך לרדת כל שאני אומר שנחרצת באמירה היא סוג של יוהרה שלרוב עלול להזיק לנו כסוחרים.

עלינו לקחת בחשבון מה קורה תמיד בזמן הווה. ומה הסיכוי שאירוע יתפתח בהמשך כהתרחשות בקצב ותצורת הווה הנוכחי, דהיינו מה הסיכוי שמשהו יתרחש?! ובהתאם לכך לכלכל את מעשינו.

חב׳ הטכנלוגיה בדוחות לא טובים הביאו לירידות אתמול, אך יום המסחר נגמר במאבק ולא בשליטה של המוכרים, הקרבה לממוצעים הנעים העולים והצורה העולה מתוך המפות הגדולות עשויה להיצור נקודת היפוך מעלה שתמשוך פנימה קונים – זאת אפשרות קיימת שראינו אותה מתחילת השבוע ואני רק מזכיר אותה שוב.

את הפתרונות אתם כבר מכירים ולא אתם מוזמנים לבוא ללמוד ולהצטרף למשפחת zohartrade

באחד הספרים האוהבים עלי כתב דייר ״המתנה הנפלא שקבלתם מעולם היא הדמיון שלכם״, אני בכל יום מדמיין ומשתדל לא לתת לכולם לגרום להפסיק לדמיין, לעיתים המציאות היא כורח שגורם להפסקה, אני מנסה מיד לחזור ולדמיין.

לרוב הדמיון בעולם המסחר מבוסס על הבנה , הכרה של אירועים, התרחשויות ותהליכים (עדיף מתוך נסיון לאורך זמן), כך שההכרה והנסיון מצליח לגרום לך להגיע לכמעט אירועים ובעזרת הדמיון להראות את התמונה הכוללת וכך שהאירוע מגיע היכולת שלכם להגיב לאירוע היא גבוה ונשלטת.

לא להתייאש להמשיך ולדמיין, התמונות והקולות מעלות חיוך תמיד, נמשיך כל עוד

כל עוד דמיון… זהר

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross