לא הגיוני להיות הגיוני - סקירה יומית 25.7.19

זה נמשך כל עוד...

לא הגיוני להיות הגיוני

אחד האויבים העיקריים של הסוחר הוא ההגיון, כל חיבור לוגי הגיוני מביא אותנו למצב ששאר המצבים אינם הגיוניים ובכך הסוחר נכנס למצב מוטה דעה. ככל שיש לאותו הסוחר גם מידת גאוה הוא ינסה לגונן על המסקנה הלוגית אליה הגיע.

סוחר נדרש ליכולת בו זמנית לראות את כלל המצבים תוך כדי שהוא מתעלם מכל רעש חיצוני כולל המערכת הלוגית שבראשו על מנת שלא ייכנס למצב מוטה.

מרגע שיש בראשו את כלל התרחישים האפשריים עליו לעקוב אחר המתפתח על-מנת לראות אלה מהמצבים מתהווה ולא לפעול כנגד המצב ועדין להיות בשפלות וענווה להבין שאולי עדין יש תרחיש שלא לקח בחשבון ועליו לכן לנהל סיכונים.

בתחילת שבוע הצגתי לך שני תסריטים האחד הוא מה יקרה ככל שהמחיר ישהה באזור שהוא סגר את השבוע הקודם והשני מצב בו ישהה באזור ה-3000... ככל שהמחיר שהה שם שוריות השוק נמשכה והמחיר שוק הגיע אל ATH

שוב שמענו תסריטי אימה ואנשים המקדימים לשים את דעתם וכספם על מצב קיצוני, אגב היה להם אסבר הגיוני – אך במבחן השוק כולנו רואים את המחיר ומיקומו, כך שאני מקווה שאתה משוכנע שלא הגיוני להיות הגיוני.

מניות הבלו-ציפ די אכזבו בתוצאות דבר שבא לידי ביטוי במדדי הדאו אך הסנופי כרגיל לא ראה אף אחד ונע שוב צפונה – ודאי שלא נפעל כנגד הכל עוד...

אסיים את הסקירה הבוקר בציטוט אירוני שככל שאתה סוחר יצחיק אותך מאוד בעיקר לאור שמו של המצוטט

אז אמר Change is vital, improvement the logical form of change. James Cash Penney למעשה זהו סוד ההצלחה במסחר.

יום מבורך - זהר


הכשרת וייקוף wyckoff לבעלי רקע במסחר 09/19

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross