סוף יום 16.12.15 - מהימים שאתה לא שוכח

יום העלאת הריבית

יום העלאת הריבית

בכל מקצוע יש רגעים מיוחדים שאתה זוכר אותו כסוג של זכרון קולקטיבי, ימים של אצבע שמנה, תחילתם של מפולת ועוד ימים המסמנים את תחילתו או סופו של עידן. אתמול היה יום כזה מהימים שאתה לא שוכח.

אז ראשית יום מסחר כזה לקירקופים הוא ודאי מרתק, אך לא אדבר על כך אם כי עשינו זאת נפלא אתמול, אלה דווקא על כך כי המחיר כבר היה מהוון ולא הולך לשום מקום בסה"כ, וזאת משתי סיבות עיקריות התחלת שבוע יורד לפני הודעה דרמטית לרוב אינו מפתח שוק מגמתי אלה שוק תנודתי ודבר שני שוק הנמצא בתנעה צידית לפני פקיעה משולשת לרוב מסתיים כך מעל הכל הפרופיל היה מאוזן עם נטיה מעלה אשר החזיר את המחיר למרכז הטווח.

לדעתי או שיש היוון מלא של המידע או שהשוק טרם עיכל את השינוי בריבית אתמול ואת הנאום. וזאת אני אומר בגלל שתי סיבות: התנהגות אינדקס הדולר ואגחי"ם שלא במתאם עם ההודעה, נכון שהנטיעה הכללית נראית יותר שורית, אבל בסה"כ אנחנו עדין בדשדוש רחב ובתוכו מערכות דשדוש נוספות ורק בסופם נוכל לדעת לאן נתהווה לו השוק להמשך.

עד אז נמשיך לפעול בהתאם להרמוניה בשוק ונפעל כיוונית בהתאם, ההבדל הוא לא בבחירה הכיוונית אלה בגודל הסיכונים או בשפתנו גודל ה-R, בכל מקרה כאדם אנו שמחים שהגענו להיום הזה במובן של הניתוח הצליח והחולה מתאושש יפה

אז כל שנותר לאחל ולברך לבריאות הנפש והגוף - יום מזהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This