בורות. תמונת מצב יומית 20.07.18 בורים היינו

חולשת התנועה השבועית

בורות

קונפוציוס אמר משהו על הבורות Real knowledge is to know the extent of one’s ignorance, מהות הדברים היא “ידע אמיתי הוא לדעת את מידת הבורות שלנו”, השבוע בחרנו בעמדת הבורות, בהבנה של מה אנחנו לא יודעים או מבינים, כל נשאר לנו לשאול עד כמה זה שירת אותנו?

אכן היה זה שבוע מסחר שהתאפיין בחולשה, שוב ראינו שלעיתים לא לעשות היא הבחירה הנכונה, סוחרים שפועלים בצורה בינארית נמצאים בבעיה קשה. זה די דומה לתפיסת עולם של שחור לבן שהיא אולי חדה מאוד אך באותה מידה מסוכנת ומביאה לקוטביות, האפוריים באמצע עוזרים מאוד בהבנה ודיוק הדברים, מספיק 50 גוונים וכל החיים משדרגים (כך ספירו לי).

הכבדה שראיתי בסנופי הייתה קטנה מהכבדה במדדי הדאו (או כפי שמכונות בשוק מניות הבלוציפ) אתמול חולשתם המרומזת הפכה לממשית  התחזקות הדולר והמתכות הייתה מוסיפה לעניין אך אמירה חיצונית והתערבות של טרמפ מנעה זאת לעת עתה.

ככל שנראה ביטוי היום של התחזקות הדולר והמתכות  יוסיף זה את משקל הכבדה. אך יש להמתין בסבלנות ולתת לשוק לתזמן את הדברים, אחרת נהיה צודקים בהבנה וניפול בתזמון, מוכנות ומודעות היא המפתח.

אנו צועדים לכיוון הסוף חודש והשאלה שעומדת על הפרק בהתבוננות על המפה החודשית עד כמה נמשיך להיות ב-Trading Range, מזכיר לכל האנשים המפללים לכך שהמחיר ימשיך צפונה, השריר נבנה במנוחה.

סוף שבוע מבורך מזהיר של

זהר ליבוביץ
אומנות ומיומנות המסחר
בשוק ההון

קצת על אומנות ומיומנות

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross