7 תשובות לשאלות נפוצות על מסחר בשוק ההון

כמכללת בוטיק אנו פותחים מחזור אחת לרבעון,  (הבחירה ביום באמצע שבוע הוא על-מנת שנחווה דברים בזמן אמת). כמות המשתתפים היא בממוצע 25.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title="2. בסקירות היומיות, זהר משתמש בתרשימי מקלות (שמכיל מידע חסר) כאשר שאר הסוחרים משתמשים בנרות יפנים, למה זה?" _builder_version="3.0.47" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" open="off"]

גרף ברים וגרף נרות מראים את אותו המידע בשניהם. ישנם 4 נתונים הקשורים במחיר (גבוה, נמוך, פתיחה וסגירה).

ההנחה כי רוב הסוחרים פועלים בעזרת גרף נרות היא שגויה. נחדד את הדברים ואת השאלה - אם גרף של ברים וגרף של נרות מראה את אותם הנתונים, מדוע לבחור את אחד מהם?

האפשרות הראשונה היא שנבחר את האחד או את השני משיקולי נוחות – זאת היינו עושים אם משקלם השימושי היה זהה אך מכיוון שמשקלם השימושי אינו זהה, ראוי להעדיף את זה שהשימוש בו ישרת אותנו טוב יותר במבחן התוצאה.

ביום-יום המטרה של השוק היא לבלבל את המשתתפים ונשאלת השאלה מי מבין תצורת התצוגה עלול לבלבל את הסוחר יותר? ההבנה מהו החיסרון של כל אחד הוא זה שיאפשר שימוש בו, למרות החיסרון, כך שלאחר ההסבר תוכלו לבחור - אך מתוך ההבנה כלשהי.

שניהם מראים את אותם הנתונים. אך הסיכוי שסוחר ייפול למניפולציה גדול יותר בנרות. על כן סוחרים מעדיפים ברים על מנת להימנע מכל אפשרות, ולו מזערית, שהם יפלו במניפולציית הצבע או הצורה.

בקורס תוכלו לבחור בעבודה בין נרות לבין ברים. אני מלמד לעבוד על שניהם ונותן לכל אחד לבחור לפי מה שנח לו, אך מתוך הבנה של מה כל אחד מהם מבליט ומה הוא מסתיר. בשלב מסוים אתם תראו כי המוח שלכם מתרגם ברים לנרות ונרות לברים.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title="3. האם הקורס יתנהל מול מחשב אישי ותכנת המסחר בכיתה?" _builder_version="3.0.47" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" open="off"]

הכשרת ה- swing מתקיימת בכתה פרונטלית שבה רוב האנשים מגיעים עם מחשבים אישיים (לבחירתם) בעיקר לשם תיעוד וסיכום הדברים וכן עשייה במקביל אלי.

בכתה אנחנו לומדים, מדגימים ואף מתרגלים קמעה. תרגול ביתר שאת אנחנו מקיימים בחדר האימון האינטרנטי.

מעל הכל, בזכות היותנו מכללת בוטיק, אנו דואגים לתגבור אישי בעקבות כל שיעור, ככל האפשר, לכל משתתף (במספר מעגלי תמיכה: החל מפגישות אישיות עמי וסוחריי ועד קבוצות תמיכה של כל הכשרה והכשרה).

לעומת זאת, בהכשרות המסחר התוך יומיות (מניות וחוזים), ההכשרה היא מול מחשבים עם כמות משתתפים קטנה יותר בשל תרגול מעשי בזמן אמת.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title="4. האם יהיו חלקים מעשיים אישיים שנוכל לתרגל בעצמנו בכיתה?" _builder_version="3.0.47" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" open="off"]

הקורס עצמו הוא פרקטי לחלוטין ועוסק בלימוד חשיבה והתנהגות, ההכשרה עוסקת בלימוד, תרגול וכל הנדרש לשם עשיה אמתית (כולל הפעלת תוכנות ואתרים).

הגישה שלי היא שכל דבר שאנשים יכולים ללמוד לבד הוא בסיסי, אך הסיבה שאנשים הגיעו אלי, היא כדי להבין ולקבל את הדבר הנוסף, את העומק שלא ימצאו בלימוד העצמי.

הסיסמה אצלנו היא שהלימוד הוא רק התחלה למעשה. התפיסה שלנו היא שלהיות סוחר זה מסע ודרך חיים ואנו דואגים להמון מעגלי התפתחות ועשייה (קבוצות פייסבוק סגורות, חדרי אימון מסחר שתוכל להתחבר אליהם וכו').

 

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title="5. מהו סכום המומלץ להתחיל לסחור (ברמה של התנסות ותרגול)?" _builder_version="3.0.47" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" open="off"]

סכום הכסף הראשוני משתנה מאדם לאדם בהתאם למקום הכלכלי ממנו הוא מגיע. אך מכיוון שחוויית המסחר הראשונית משולה למשל הבא "למדת שחיה בתוך בריכה אולימפית מחוממת.

כעת אתה יודע לשחות אך אני לוקח אותך לאנטרקטיקה וזורק אותך לתוך בריכת קרח, כל שלמדת ואתה יודע - נעלם לרגע בניסיון להתרגל לקור".

כך סוחר חדש הפותח חשבון - למרות הידע והניסיון של התרגול לוקח לו זמן להתרגל לאמוציות, מפני שכסף הוא מגבר רגשי והסוחר החדש עלול לעשות שטויות בפעילות הראשונית.

על כן אני ממליץ שחשבונות ראשוניים יהיו סביב חמשת אלפים דולר, ככל שסוחר בפעילות יוכיח שהוא ראוי להגדלה של החשבון כך הוא יוכל לאפשר לעצמו הגדלה (נלמד על התהליך בשיעורים של ניהול סיכונים).

אם אנשים מגיעים ממקומות סוציואקונומיים גבוהים אז סכום הפתיחה יהיה גבוה יותר, יש חשיבות ליחס בין מי אתה לבין גודל החשבון הראשוני.

סיכום: סף הכניסה הוא אינו המבחן – הסכום הראשוני אינו יקבע את התוצאה הסופית, אלא איך אתה מתייחס לסכום הראשוני. ישנה חשיבות עליונה למעבר מהיר לחשבון אמתי, תוך כדי התנהלות ע"פ כללי ניהול סיכון שמרניים, השומרים על הסוחר החדש.

עדיין למרות הכללים, נתחיל עם חשבון קטן ונגדיל ככל שנצליח.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title="6. כמה שעות שבועיות נוספות מומלץ להשקיע בלימודים בכדי להצליח במסחר יומי?" _builder_version="3.0.47" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" open="off"]

ההכשרה בנויה על תרגולת של חצי שעה עד שעה ביום, ככל שמישהו מתרגל יותר אז כמו כל מיומנות של לימוד (נגינה, נהיגה וכו') - עקומת הלימוד תתקצר.

בסופו של דבר, סוחר מקצועי נדרש בכל פעם שהוא מתכונן ליום מסחר לכמות הזמן שהזכרתי - כשעה הכנה וזמן מסחר של עד שעתיים.

סיכום: אנו מתייחסים למסחר כסוג של מיומנות. תרגולת והתבוננות לאורך זמן מגדילה את המיומנות, אני מצפה לחצי שעה עד שעה תרגולת יומית בתחילת הדברים.

[/et_pb_accordion_item][et_pb_accordion_item title="7 . פלטפורמת המסחר, האם יש לתוכנה דמו? שאני יכול להוריד כבר היום ולהתחיל ללמוד ?" _builder_version="3.26.3" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" open="off"]

במסגרת הלימודים אנו דואגים לתת לתלמידים
התחברות לתוכנות מסחר וציטוט מקצועיות

התלמידים מקבלים הדרכה והדגמה כיצד להשתמש
נכון בתוכנות המסחר כולל פועלות מתקדמות.

בתוכנת המסחר יש מצב לימודי (דמו) כך בבזמן ההכשרה
ניתן לבצע תרגולות ונסיונות הן על פעולות טכניות והן על
שימוש בפקודות וללא עלות כספית בפועל.

ההדרכה על התוכנה היא בונוס ומועברת כתוספת למערך
הלימודי הוא ללא עלות.

יש לתוכנה אפשרות לדמו, ומקבלים אותה במסגרת הלימוד על מנת ללמוד ולתרגל, ההדרכה על התוכנה היא מעבר להכשרה עצמה, כאמור אנחנו רוצים מקסימום זמן ללימוד ועשייה.

 

[/et_pb_accordion_item][/et_pb_accordion][et_pb_text admin_label="text" _builder_version="3.0.74" background_color="rgba(66,54,45,0.69)" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="right" background_layout="dark" custom_padding="20px|20px|20px|20px"]

אנחנו דוגלים בכמה שיותר שאלות והתעמקות על מנת להבין את הדברים, כשמבינים אז הפעילות היא איכותית מאשר סתם לעשות משהו מפני שמישהו אמר.

שמחתי לענות!

זהר ליבוביץ

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built="1" custom_padding_last_edited="on|desktop" disabled_on="off|off|off" admin_label="section" module_id="section-1" _builder_version="3.22" background_color="#ffffff" custom_padding_tablet="0px|||" transparent_background="off" make_fullwidth="off" use_custom_width="off" width_unit="on" global_module="6853" collapsed="off"][et_pb_row column_structure="1_2,1_2" custom_padding="|0" padding_mobile="off" admin_label="row" _builder_version="3.25" background_image="https://www.zohartrade.co.il/wp-content/uploads/2017/02/LINK-501-web-1.jpg" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" make_fullwidth="off" use_custom_width="off" width_unit="on"][et_pb_column type="1_2" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title="כנס שוק ההון עם זהר ליבוביץ׳" image_max_width="none" _builder_version="3.0.87" header_font_size="40" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="right" custom_margin="||0|" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"]

בעבר מסחר בשוק ההון היה קשה, איטי, מסובך ומנוהל בעיקר ע”י גופים פיננסיים גדולים. בעקבות הקידמה הטכנולוגית תחום שוק ההון התפתח והשתנה רבות. היום, כל אדם - בכל מקום עם מחשב וגישה לאינטרנט - יכול לסחור בזמן אמת, בכל נייר ערך, בכל בורסה בעולם.

[/et_pb_blurb][et_pb_cta button_url="#section-4" button_text="לחצו כאן להרשמה" _builder_version="3.16" use_background_color="off" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" custom_button="on" button_bg_color="#2a231d" button_use_icon="off" custom_css_main_element=" padding-bottom: 10px !important;|| max-width: 550px;|| margin: auto;" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid" button_letter_spacing_hover="0" button_bg_color_hover="#8db7bb" button_text_size__hover_enabled="off" button_one_text_size__hover_enabled="off" button_two_text_size__hover_enabled="off" button_text_color__hover_enabled="off" button_one_text_color__hover_enabled="off" button_two_text_color__hover_enabled="off" button_border_width__hover_enabled="off" button_one_border_width__hover_enabled="off" button_two_border_width__hover_enabled="off" button_border_color__hover_enabled="off" button_one_border_color__hover_enabled="off" button_two_border_color__hover_enabled="off" button_border_radius__hover_enabled="off" button_one_border_radius__hover_enabled="off" button_two_border_radius__hover_enabled="off" button_letter_spacing__hover_enabled="on" button_letter_spacing__hover="0" button_one_letter_spacing__hover_enabled="off" button_two_letter_spacing__hover_enabled="off" button_bg_color__hover_enabled="on" button_bg_color__hover="#8db7bb" button_one_bg_color__hover_enabled="off" button_two_bg_color__hover_enabled="off"][/et_pb_cta][/et_pb_column][et_pb_column type="1_2" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_code disabled_on="on|on|" admin_label="rev_slider" module_class="no_mobile"]

[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row custom_padding="0|0" padding_mobile="on" admin_label="row" _builder_version="3.25" background_image="https://www.zohartrade.co.il/wp-content/uploads/2017/02/LINK-501-web-1.jpg" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" make_fullwidth="off" use_custom_width="off" width_unit="on"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_text _builder_version="3.0.87" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="center" module_alignment="center" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"]
כאן נלמד את מה שצריך לדעת על מנת להתחיל להיות סוחר פעיל....

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version="3.25" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_code admin_label="rev_slider"]

[/et_pb_code][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure="1_4,1_4,1_4,1_4" disabled_on="on|on|on" admin_label="row" _builder_version="3.25" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" disabled="on"][et_pb_column type="1_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title=" איך ניתן להרוויח %22משכורת%22 נוספת מבלי לעזוב את העבודה?" use_icon="on" font_icon="%%83%%" icon_color="#8db7bb" use_icon_font_size="on" icon_font_size="70" _builder_version="3.0.87" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="right" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"]

יצירת אופק כלכלי וגאוגרפי שלא על חשבון שאר הדברים שאתה עושה בוא ללמוד כיצד משלבים בין השניים!

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][et_pb_column type="1_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title=" כיצד בונים תיק שרובו חסר סיכון?" use_icon="on" font_icon="%%134%%" icon_color="#8db7bb" use_icon_font_size="on" icon_font_size="70" _builder_version="3.0.87" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="right" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"]

נציג שיטה מוכחת ליצירת הכנסה נוספת שאינה תלויה בזמן ובכסף!

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][et_pb_column type="1_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title=" כיצד ניתן להרוויח בכל מצב שוק?" use_icon="on" font_icon="%%160%%" icon_color="#8db7bb" use_icon_font_size="on" icon_font_size="70" _builder_version="3.0.87" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="right" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"]

הצגת טקטיקות מסחר שהתוצאה שלהם רווח לא רק בשוק עולה כי עם גם בשוק יורד!

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][et_pb_column type="1_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title="כמה כסף צריך בשביל לסחור?" use_icon="on" font_icon="%%158%%" icon_color="#8db7bb" use_icon_font_size="on" icon_font_size="70" _builder_version="3.0.87" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="right" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"]

בוא לגלות את סודות המינוף או כיצד לסחור על הרבה כסף בעזרת מעט כסף.

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure="1_4,1_4,1_2" disabled_on="on|on|on" admin_label="row" _builder_version="3.25" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" disabled="on"][et_pb_column type="1_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title=" כמה זמן צריך בשביל לסחור? האם התחום דורש ישיבה כל היום מול מסכים?" use_icon="on" font_icon="%%167%%" icon_color="#8db7bb" use_icon_font_size="on" icon_font_size="70" _builder_version="3.0.87" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="right" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"]

נציג אסטרטגיות עבודה המבוססות על זמן פנוי של כל אחד ואחת! (לא צריך להיות דוקטור בכלכלה)

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][et_pb_column type="1_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title=" מבוא לקורס אומנות ומיומנות המסחר בשוק ההון כמקור הכנסה עצמאי!" use_icon="on" font_icon="%%164%%" icon_color="#8db7bb" use_icon_font_size="on" icon_font_size="70" _builder_version="3.0.87" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="right" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"]

הקורס המוביל במסחר בשוק ההון... לצמיחה והתקדמות כלכלית ומשמעותית כמקור הכנסה נוסף או עיקרי!

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][et_pb_column type="1_2" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_video src="https://vimeo.com/122422358" module_class="no_mobile" _builder_version="3.0.47"][/et_pb_video][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure="1_4,1_2,1_4" admin_label="row" _builder_version="3.25" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat"][et_pb_column type="1_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][/et_pb_column][et_pb_column type="1_2" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title="בוגרים מספרים" image_max_width="none" _builder_version="3.0.87" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" text_orientation="center" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid"][/et_pb_blurb][et_pb_video src="https://vimeo.com/122422358" _builder_version="3.0.47"][/et_pb_video][et_pb_cta button_url="#section-4" button_text="הירשמו עכשיו" _builder_version="3.16" use_background_color="off" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" custom_button="on" button_bg_color="#2a231d" button_use_icon="off" custom_css_main_element=" padding-bottom: 10px !important;|| max-width: 550px;|| margin: auto;" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid" button_letter_spacing_hover="0" button_bg_color_hover="#8db7bb" button_text_size__hover_enabled="off" button_one_text_size__hover_enabled="off" button_two_text_size__hover_enabled="off" button_text_color__hover_enabled="off" button_one_text_color__hover_enabled="off" button_two_text_color__hover_enabled="off" button_border_width__hover_enabled="off" button_one_border_width__hover_enabled="off" button_two_border_width__hover_enabled="off" button_border_color__hover_enabled="off" button_one_border_color__hover_enabled="off" button_two_border_color__hover_enabled="off" button_border_radius__hover_enabled="off" button_one_border_radius__hover_enabled="off" button_two_border_radius__hover_enabled="off" button_letter_spacing__hover_enabled="on" button_letter_spacing__hover="0" button_one_letter_spacing__hover_enabled="off" button_two_letter_spacing__hover_enabled="off" button_bg_color__hover_enabled="on" button_bg_color__hover="#8db7bb" button_one_bg_color__hover_enabled="off" button_two_bg_color__hover_enabled="off"][/et_pb_cta][/et_pb_column][et_pb_column type="1_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built="1" custom_padding_last_edited="on|desktop" disabled_on="off||" admin_label="section" module_id="section-3" _builder_version="3.0.85" background_color="#fcfbfa" custom_padding="0px||0px|" custom_padding_tablet="50px|0|50px|0" transparent_background="off" global_module="6997" collapsed="off"][et_pb_row custom_padding="||0px|" admin_label="row" _builder_version="3.25" background_color="#8db7bb" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" box_shadow_style="preset3" box_shadow_vertical="-12px"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_team_member name="זהר ליבוביץ" image_url="https://www.zohartrade.co.il/wp-content/uploads/2015/03/zohar-95.jpg" facebook_url="https://www.facebook.com/Zohartrade" icon_color="#fcfbfa" _builder_version="3.12.3" background_color="#8db7bb" background_size="initial" background_position="top_left" background_repeat="repeat" background_layout="dark" custom_padding="50|50|50|50" custom_padding_tablet="25px|25px|25px|25px" custom_padding_phone="10px|10px|10px|10px" custom_padding_last_edited="on|tablet" animation="top" custom_css_member_image="max-width: 300px;||background: #fcfbfa;" use_border_color="off" border_color="#8db7bb" border_width="5px" border_style="outset" icon_hover_color="#3a3029" icon_color__hover="#3a3029" icon_color__hover_enabled="on"]

מטרתי העליונה היא יצירת אנשים וסוחרים מצליחים – דרך מעגל הקסמים של לימוד, תרגול ועשייה… הלימוד הוא רק תחילתו של מסע משותף ונפלא. לא כולם מבינים מדוע אני מתייחס למסחר כסוג של אומנות ומיומנות, אך ככל שתלכו ותעמיקו בעולם הקסום במסע המוצע לכם "מעבדות לחירות", תוכלו להבין את הכותרת, היטיב לתאר זאת גארי קאספרוב בספרו, בהתייחס לאומן מרסל דושאן... האומן מרסל דושאן היה שחקן שחמט טוב ומסור. בנקודה מסוימת הוא אף ויתר על האומנות למען השחמט, משום שהמשחק, לדבריו, "מכיל את כל היופי שבאומנות – והרבה יותר", דושאן הוסיף ואישר את ההיבט הזה של המשחק: "הגעתי למסקנה שלא כל האמנים הם שחקני שחמט, אבל כל שחקני השחמט הם אמנים. אתם מוזמנים להתחיל במסע, צעד קטן והתחלתם.."

[/et_pb_team_member][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section][et_pb_section fb_built="1" admin_label="section" module_id="section-4" _builder_version="3.0.85" background_color="#fcfbfa" custom_padding="0|||" custom_padding_tablet="0|||" transparent_background="off" global_module="6996" collapsed="off"][et_pb_row custom_padding="0|0" padding_mobile="on" admin_label="row" _builder_version="3.25"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_image src="/wp-content/uploads/2015/03/BOXED-10-1.png" show_bottom_space="off" align="center" align_tablet="center" align_last_edited="on|desktop" _builder_version="3.23" animation_style="slide" animation_direction="top" animation_duration="500ms" animation_intensity_slide="10%" use_border_color="off" border_color="#ffffff" border_style="solid" animation="top" sticky="on" always_center_on_mobile="on"][/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label="row" _builder_version="3.25"][et_pb_column type="4_4" _builder_version="3.25" custom_padding="|||" custom_padding__hover="|||"][et_pb_blurb title="הרשמה למפגש עם זהר:" circle_color="#8db7bb" _builder_version="3.0.87" header_font_size="50" text_orientation="center"]

שימו לב - מספר המקומות מוגבל ל- 15 משתתפים בלבד!

  • ההרשמה מהווה הסכמה לקבל מעת לעת הודעות ופרסומים שונים לדוא"ל. בכל עת תוכל להסיר את עצמך מרשימת התפוצה בלחיצה קלה אחת.

[/et_pb_blurb][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross