קצת על אנשים מכונות ויכולות

עמוס כרגיל ממשיך להכות בי בפטישים אני מקווה שאחריו יגיע הדחף

בעקבות האירוע תיקון בזמן והרצאה של עמוס, נפלו לנוכחים המון אסימונים (עם כי לא גמר להעביר את הרעיון עד סופו ויעשה זאת בהקדם, רעיון הסינגולריות. סינגולריות המידע, המחיר והמכונות) הם רעיונות קשים ועמוקים.

רובנו מפחדים מכך חושבים שזאת בעיה, קבוצה קטנה חושבת (אני בניהם) חושב שזאת הזדמנות נפלאה, עצם המחשבה אם הדברים אכן נכונים וקורמים עור וגידים גורמת לי לא להפסיק לחייך ולשמוח, אולי זהיתי את ״הקפיצה הבאה״.

את הפחד מהמכונה בחרתי להחליף במשהו אחר, את המשהו אחר הזה תגלו בהמשך או בסוף הצפייה בהרצאה הקצרה שאני מצרף לכם, כשראיתי זאת לראשונה (היום) דמעתי, בכלל לאחרונה אני יותר מדי דומע, לא בא לי לבדוק שאלה סימני גיל והתבגרות כי אני חושש מכך אומר בחיוך לעצמי.

רובנו פוחדים, הפחד שלנו גורם לנו גם לשיתוק וגם לבריחה, אצל כל אחד זה אחרת הפחד ואיך שהוא משפיע עליו, אני מודיע לכם שהפחד הזה ימנע ממכם ואף ממני הרבה דברים טובים, אני חייב להבין לאשורו דברים מסויימים ואז במקום לפחד לעשות משהו אחר (אותו תראו ותבינו בסוף הסרט)

וכשהמשהו האחר הזה מגיע פשוט ללכת עמו בצורה טוטאלית עד הסוף, לא לתת לרעשים ולפחדים לנהל אותי, אלה רק לדבר ההוא שאני מדבר עליו.

אני לא מנוע מלומר לכם מהוא הדבר אני פשוט רוצה שהרעיון יבנה אצלכם צעד צעד, אז ודאי שהמעגל של הדברים של עמוס הסקירות האחרונות שלי בתוספת הדברים שלי כאן היום והצפייה במה שצרפתי פה למדה יחברו לכם את הנקודות.

אגב מי שלא צפה בתקציר הערב של תיקון וזמן ורוצה להבין מקצת הדברים שהיו שם אני מצרף לכם את הקישור – תקציר ערב תיקון בזמן, אני מקווה שכל מי שהיה השנה יהיה גם בשנה הבאה ומי שלא נתזמן לו השנה שודאי ישרין לו מקום ביומן מעכשיו לשנה הבאה

אין לי דרך להעביר לכם את מכלל הרעשים הטובים שעוברים לי בראש ואין לי דרך להסביר לכם את גודל השעה והתרגשות, אולי הסרטון המצורף יצליח לעשות זאת טוב ממני.

צרפתי לכם פה הרצאת טד של גארי קאספרוב מי שמכיר אותי יודע שאני נוהג לצוטט מדברים לא פעם, הקטע יצא לעולם בדיוק בזמן והפגישה שלי עמו המקרית גם בזמן (או שלא במקרה) אנא ממכם בסוף הצפייה חילקו את התחושות והמחשבות שלכם, זה חשוב לי.

הנה זה מצורף גם מתחת – תהנו ורשמו לי על המחשבות והתחושות שעולות לכם.

 

Share This
צרו קשר

צרו קשר

הירשמו לניוזלטר של זהר ליבוביץ'
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZpbWVvLmNvbS92aWRlby8xNDgzMzIwMTc/Y29sb3I9ZWY5YzBlJnRpdGxlPTAmYnlsaW5lPTAmcG9ydHJhaXQ9MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
☑ אני מאשר קבלת עדכונים בהודעה אלקטרונית
איך עושים את זה בשוק ההון?
צעד אחר צעד
מפגש בן 3 שעות מרתקות
עם זהר ליבוביץ׳.
המפגש ללא עלות
ומוגבל ל- 15 משתתפים בלבד.