טבע האדם

תמונת מצב

טרמפ אמר והבורסה בנפילה החדה ביותר מטרמפ אמר והשוק עלהמצחיק אותי התגובות של האנשים והגררות של העיתונאיםמשחקים בכם בנו משחק: יםישבה, יםישבה ואתם קופצים ממצב למצב, פטי לגמרי ההתנהלותתמישכו לקרוא עיתונים והשוק ימשיך לעשות בכם שפטים.

הנשיא טרמפ כינה את מלחמת הסחר ״קטטה קטנה״לקחתי נשימה עמוקה יחד עם קריאת הדבריםנדפקנו לגמרי, אט אט כלל האוכלסיה נופלת לתוך ״משחקי הרעב״ וכולם בטוחים כי הם מבינים את המשחק ואינם מבינים כי אנחנו חלק מן המשחק.

אז כיצד הניתוח השיפוי רואה את המצב?

עובדית סימנו את השבוע הקודם ב-bar המכונה cim שמהותו הוא בר המעיד לרוב על צפי לתנועה צידית ודשדוש בהתייחס אליו, כך שהוא בחלקו התחתון מגדיר הגדרות הזדמנות ובחלקו העליון מגדיר הגדרת הזדמנות למכירהממש כמו בשוק מדשדש.

כפי שראית השוק הגיב לכך בדקיינות אתמול, המשכיות חלש תאפשר לנו למכור התנגדות ולהבין שהתיקון נמשך.

מה קורה בטבע?

מי שעוקב אחר הדברים לאורך זמן ודאי זוכר היכן פעלנו על טבע בפעם האחרונה, למי שלא זוכר אז אוכל לספר כי זהינו את נקודת הקצה דבר שאפשר לנו לקנות את בנוב 17 ולנצל את את כל תנועת הקפיץ כלפי מעלה.

או אז הזכרנו שזה רק החלקים הראשונים של תהליך ארוך שטבע צריכה לעבור שבהם יהיה לפחות עוד שלב אחד שבו יבחן הנמוך במחיר 10.70 לערך בטרם המנייה תחזור ותצמח זה אופיו של תהליך האיסוף שהוא לוקח זמן.

כעת ממש אנחנו באזור הבחינה שעליו אני מדבר! ככל שהחברה תצלח בהצלחה את המבחן נקבל עוד סימן מצטבר שאנחנו באיסוף ונוכל להצטייד בעוד קצת סחורה, יחד עם זאת יש לזכור כי קיים פוטנציאל לרוב של בחינה בפעם השלישית והסבלניים יפעלו רק לאחריה.

איך אמר פרנק ״דיונה היא בסך הכל סוג של נוזל, רק שלוקח לה יותר זמן לנוע. היא יוצרת גלים, וכשאתה מביט בהם מן האויר הם דומים לגלי ים״.

משהו נפלא עומד להתרחש – זהר

Share This
צרו קשר

צרו קשר

הירשמו לניוזלטר של זהר ליבוביץ'
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZpbWVvLmNvbS92aWRlby8xNDgzMzIwMTc/Y29sb3I9ZWY5YzBlJnRpdGxlPTAmYnlsaW5lPTAmcG9ydHJhaXQ9MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
☑ אני מאשר קבלת עדכונים בהודעה אלקטרונית
איך עושים את זה בשוק ההון?
צעד אחר צעד
מפגש בן 3 שעות מרתקות
עם זהר ליבוביץ׳.
המפגש ללא עלות
ומוגבל ל- 15 משתתפים בלבד.