תמונת מצב 15.5.19 - דיונה היא בסך הכל סוג של נוזל

טבע האדם

תמונת מצב

טרמפ אמר והבורסה בנפילה החדה ביותר מטרמפ אמר והשוק עלהמצחיק אותי התגובות של האנשים והגררות של העיתונאים - משחקים בכם בנו משחק: ים - ישבה, ים - ישבה ואתם קופצים ממצב למצב, פטי לגמרי ההתנהלות - תמישכו לקרוא עיתונים והשוק ימשיך לעשות בכם שפטים.

הנשיא טרמפ כינה את מלחמת הסחר ״קטטה קטנה״ - לקחתי נשימה עמוקה יחד עם קריאת הדברים - נדפקנו לגמרי, אט אט כלל האוכלסיה נופלת לתוך ״משחקי הרעב״ וכולם בטוחים כי הם מבינים את המשחק ואינם מבינים כי אנחנו חלק מן המשחק.

אז כיצד הניתוח השיפוי רואה את המצב?

עובדית סימנו את השבוע הקודם ב-bar המכונה cim שמהותו הוא בר המעיד לרוב על צפי לתנועה צידית ודשדוש בהתייחס אליו, כך שהוא בחלקו התחתון מגדיר הגדרות הזדמנות ובחלקו העליון מגדיר הגדרת הזדמנות למכירה - ממש כמו בשוק מדשדש.

כפי שראית השוק הגיב לכך בדקיינות אתמול, המשכיות חלש תאפשר לנו למכור התנגדות ולהבין שהתיקון נמשך.

מה קורה בטבע?

מי שעוקב אחר הדברים לאורך זמן ודאי זוכר היכן פעלנו על טבע בפעם האחרונה, למי שלא זוכר אז אוכל לספר כי זהינו את נקודת הקצה דבר שאפשר לנו לקנות את בנוב 17 ולנצל את את כל תנועת הקפיץ כלפי מעלה.

או אז הזכרנו שזה רק החלקים הראשונים של תהליך ארוך שטבע צריכה לעבור שבהם יהיה לפחות עוד שלב אחד שבו יבחן הנמוך במחיר 10.70 לערך בטרם המנייה תחזור ותצמח זה אופיו של תהליך האיסוף שהוא לוקח זמן.

כעת ממש אנחנו באזור הבחינה שעליו אני מדבר! ככל שהחברה תצלח בהצלחה את המבחן נקבל עוד סימן מצטבר שאנחנו באיסוף ונוכל להצטייד בעוד קצת סחורה, יחד עם זאת יש לזכור כי קיים פוטנציאל לרוב של בחינה בפעם השלישית והסבלניים יפעלו רק לאחריה.

איך אמר פרנק ״דיונה היא בסך הכל סוג של נוזל, רק שלוקח לה יותר זמן לנוע. היא יוצרת גלים, וכשאתה מביט בהם מן האויר הם דומים לגלי ים״.

משהו נפלא עומד להתרחש - זהר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

2 comments on “תמונת מצב 15.5.19 - דיונה היא בסך הכל סוג של נוזל”

  1. בוקר טוב זוהר
    אם הבנתי אותך נכון אתה צופה המשך התיקון בשווקים ותחילת תיקון בטבע?
    תודה

  2. אשכרה ים יבשה.... וכולם בטוחים שהם אולי לא האלוהים, אבל מינימום מלאכים בסיפור הזה...

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This