תמונת מצב סוף יום 17.07.2014 - הבנת דינמיקת ידיים חלשות

החשיבות הגדולה אינה היכן נכנסת אלה דווקא היכן יצאת

החשיבות הגדולה אינה היכן נכנסת אלה דווקא היכן יצאת

שוב העולם נחלק לשניים בין אלו שחושבים שהחדשות מאוקראינה הם אלו שהורידו את השוק לבין ההוויה שהלכה והתגבשה בתוך השוק כפי שהצגנו אותה למיטב הבנתו בסקירות השבועיות והיומיות השונות, סתם רציתי להזכיר לכם את האפשרות השלישית והיא אולי גם וגם.

הנטייה שלי היא כמובן לאפשרות השנייה מפני שהמידע על האירועים היה קיים טרם הפתיחה וההודעות החיוביות בפתיחה אף דחפו את השוק מעלה בכל השליש הראשון של המסחר.

אתמול קיימנו "חדר אימון" אינטרנטי, אשר בשלב זה ימשיך להיות פתוח למעוניינים, הדבר החשוב ביותר בשוק ואף בחדר כפי שהצגנו אתמול הוא לחבור ולהבין את תודעת השוק, היא המפתח לכל.

ההבנה כי השוק בתוך היום נמצא על תמיכה וינוע לגדה העליונה ושם יהיה מבחנו הוא שהביא להצלחתנו ביום המסחר התוך יומי, ההבנה השבועית היא שגרמה לנו להצליח בעמדות הנבחרות השבועיות.

השאלה כאמור בתחילת השבוע לא הייתה עם השוק נמצא על תמיכה ויעלה מעלה, זה היה די ברור, השאלה הייתה במקום הנוכחי באיזה עוצמה או חוסר עוצמה המחיר יעלה, חוסר העוצמה הוא שהכניס פנימה את המוכרים אלה הפעילו את הידיים החלשות (כל עמדות הקנייה האחרונות בשוק) והאיצו את המחיר מטה דרומה קרוב לנמוך השבועי.

התחזקות הדולר במשך כל השבוע, היה נדבך ועוד אחד... עד ההכרעה אתמול בשוק, אתמול זה בא גם לידי ביטוי במחיר הזהב.

החשוב הוא להבין שכעת אנו נמצאים קרוב לגדה התחתונה בבר השבועי, הבר היומי חזר לאזור הנורמלי, דבר שעשוי ליצור הזדמנויות בשוק לשני הכיוונים, כמובן שכעת למחירים אין הרמוניה בין יחידות הזמן והם עדין ממתינים להרמוניה זו, לפחות מחמירים כבר בתנועה היורדת השבועית התחילו לחזק את התיק בעמדות מכר למיניהם וכל עמדה ללא קשר לכיוונה נמקסם כל עוד.

לא הכול אני מבין את הרוב אני לא ובוודאי אין בידי את כל המידע בכדי לומר משהו חכם, אבל מצטרף לתפילות של כולם שהכול ייגמר לטובה במהרה ובכמה שפחות נפגעים החפים מפשע, הרשת מלאה בתפילות ובפרקי תהילים, כל אחד יבחר לקרוא משהו זה עשוי לעזור.

אחת הדרכים להצליח במערכות שונות בחיים, אני מאמין בדרך ובשפה של לקחת אחריות להיות מנהיג ולדאוג לדאוג להעצמה של תלמידך, בתוך דבריו של מח"א לשעבר דן חלוץ יש המון דברי חוכמה וטעם לפעמים כמו בשוק לוקח זמן בכדי להבין משהו או מישהו, אני מאמין שנצליח במערכה ובחיים את ניקח אחריות על עצמנו ונדאג לאחר במקום תפיסת קורבנות והאשמה של האחר, הביא מדבריו שדי מסכמים את מה שאני רוצה לומר לכם הן בחיים והן בעולם המסחר "יותר מדי מקרים היו של גלגול אחריות כלפי מעלה, כל אחד התסכל קומה מעליו במקום להסתכל קומה מתחתיו. כשאתה מסתכל קומה למטה, אתה מפקד. כשאתה מסכל קומה למעלה – אתה מחפש מפקדים".

כל אחד נהיה מפקד להצלחות מערכות החיים – יום מזהיר ומוצלח


שעור מבוא ללא עלות קורס "אומנות ומיומנות המסחר התוך יומי" לתושבי הצפון בשיתוף עם מכללת ג'ק בר, 28.07.2014.

מבוא לקורס אומנות ומיומנות המסחר תוך יומי בצפון, הנכם מוזמנים להיות אורחי בשיעור שיתקיים ביום שני 28.07.2014, להתרשם מהיתרונות שבמסחר התוך יומי כיצד בונים מקור הכנסה נוסף במשרה חלקית וכי מחסור בכסף, זמן או מקום הינם רק תירוצים ולא כורח מציאות… מצפה לכם.

המעוניינים יפנו אלי לקבלת זימון zohar.trade@gmail.com

The ARTistry OF TRADING

The ARTistry OF TRADING

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross