סקירה יומית 30.10.19 - סטגנציה היא המילה המסכמת את הצומת הנוכחית

סטגנציה

מסכימים לא להסכים

אני קורא המון אנשים משתלחים בפוליטיקאים על אמירה כזאת או אחרת, אני קורא ושומע אנשים שואלים כיצד אתה לא שייך למחנה כזה או אחר, אני חש כיצד כל צד גורם לפעולה מרחיקה ולא מקרבת, חש שנאה גדלה ומחלחת.

ואין לי עניין להיכנס לשיח הפוליטי שכמעט אף פעם לא נגמר בהסכמה אלה בהתחפרות של כל צד בדעתו. אני חושב שהאסטרטגיה הנוכחית של הצדדים צריכה להיות מסכימים לא להסכים.

ד״ר קדמי מספר באחת השיעורים ״עוד לא ראיתי ויכוח פוליטי שהסתיים כך שצד אחד אומר לצד שני וואלה שכנעת איך לא חשבתי ככה כל החיים״ הוא כל כך צודק.

אז למה אני מעלה את העניין הבוקר אם אין לי עניין להיכנס לכך בכלל.

אה, התשובה היא סתם רציתי לשתף במשפט מצחיק שקראתי שצץ לי בראש ברגע של הערה או שאלה כיצד אני משתייך למחנה לדעה כפי שאני אוחז בה.

בקיצור הבחור מעיר לי בלהט ואני שומע אותו בדימיוני
אומר לי Why do you have to be a nonconformist like every body else?(ג׳ימס טרובר),
פקחתי את עייני וצחקתי... מה אתה צוחק שאל, עניתי נזכרתי במשהו עזוב אותך ביביסט או טיביסט.

סטגנציה

אין הרבה לחדש לגבי השוק, השיעור והלקח החוזר מהשבוע הנוכחי: השוק מחכה לתוצאות על מנת להוון פנימיה את המידע החדש. ההבנה הזאת מאפשרת קרקופים מקומיים, טרם הפרסום.

ראינו כיצד השוק פתח סביב נקודת שווי מוערכת הרחיב ליעד המחושב 3045 כפי/הוצג בסקירה השבועית ומשם איננו מתרחק וחוזר לבסיס של שער הפתיחה השבועי. כל זאת  עד אחרי הודעת הריבית הצפויה היום.

בעניין הזה אין תוצאה טובה או רע, העניין היחידי הוא כיצד הכסף יפרש את התוצאה בכדי שנוכל להצטרף ולהגדיר מחדש הזדמנויות בשוק.

אני אישית מעדיף תיקון ואיסוף ארוך זמן שיאפשר לי בנייה וחיזוק תיק המניות – אז עדין ייקח עלי למכור חולשה מאשר פתיחת עמדות קנייה על המשך תנועה רציפה של השוק צפונה.

אבל מזכיר לך כל תוצאה היא טובה, ההבדל בין התוצאות משפיע עלינו רק מצד מימד הזמן שנבחר לסחור להגדיר את ההזדמנות הנוכחית.

מברך אותנו בחודש טוב מבורך מתוך שמחה ושפע הצלחות - זהר

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This