סקירה יומית 26-03-2020 - היכולת לזהות את גילו של כל אדם

הסימנים המצטברים - צולם מתוך Tradingview

היכולת לזהות

לא פעם אני נשאל איך אני מזהה דברים, האמת שהתשובה היא פשוטה ברגע שיש לך הבנה תהליכת, כל שנותר לך הוא לאסוף פריטים באופן מצטבר ולהגיע למסקנה.

אם הפתיח שלי לא מובן אז אוכל להביא דוגמא או שניים שתמחיש את מה שאני רוצה לומר, הראשונה איך אדם מבוגר יודע שהוא מבוגר? התשובה היא כאשר הנרות לעוגת היומהולדת שלו עולים יותר מהעוגה.

דוגמא נוספת  כיצד אתה מזהה שמשהו נמצא  מעל גיל המעבר? התשובה כאשר הוא מכבה ומדליק אורות מסיבות של חיסכון ולא רומנטיקה (לילאן קורדי) ועוד ועוד

התזמון בשוק הוא מרכיב חשוב אולי מכריע עם כי האסכולות העיקריות ויתרו עליו, עת לכל דבר, העת הוא מרכיב חשוב בניהול סיכונים, כך גם בחיים עת להפחית יציאה מהביתזאת הזדמנות גדולה לשיעורים ונצחנות.

בעת הזאת כסוחרים עלינו לשמור על בריאות הגוף והנפש, מטרת השוק היא לערער אותנו  או אז הכי קל לשוק לקחת את כספנו.

מעט ספורט אפילו בתוך הבית, מדיטציות, התחברות לרגע ובחירה במחשבות חיוביות הן כלים שיעזרו לך להגיע להזדמנות הבאה כשאתה במוכנות.

ההבנה כי משהו טוב עומד להתרחש - יאפשר במקום ליפול למלכודת הבעיה דווקא לראות את ההזדמנותאני מזכיר לך משהו נפלא עומד להתרחש, אינני יודע מתי, אינני יודע איפה, אני רק הולך ומפנים כי משהו טוב הולך להתרחש.

מצב השוק

אחרי זיהוי סימני התחזקות הראשונים בשוק ומהפך בתנועת השוק תוך דגש כי מדובר במכירת קצה ולאחריו יש עוד שלבים מצטברים בכדי לספר לנו כי נגמר פרק הירידות.

הסימן הבא החסר לנו הוא נסיון לרדת בחולשה, ככל שהשוק ירד בחולשה אל הנמוך נקבל סימן נוסף לסיומת, אך לפני שירד בחולשה אנו רוצים לראות שהתיקון הנוכחי נמשך במלוא עוצמתו, גודל התיקון הנוכחי הוא מרכיב חיוני.

אני חוזר ואומר לך את המשפט ״העכבר השני אוכל את הגבינה״ אל תחפש להיות ראשון, חפש להיות צודק יש אין סוף הזדמניות כל הזמן, הכניסה בהמשך איכותית מהכניסה בפעם הראשונה.

נשאלתי אתמול בווצ-אפ לגבי מניות חזקות שאני מזכיר - אז אני חושב ואומר כי שאמרתי אלה דוגמאות לתצורות שאני מחפש כשהשוק מאפשר זאת - חולשה בשוק או המשך ירידות לרוב הם גורפים.

הסעיף הראשון והאחרון בסדרת הכללים של כניסה לעסקה בניתוח שיפוטי מתייחס למצב ותזמון יחד עם השוק - זכור זאת.

על מה נאבק כעת השוק?

השוק נמצא במאבק בין שני כוחות עיקריים, הוקטור (כיוון וכוח) הרפואי שלא סופר את הוקטור הכלכלי ומצד שני הוקטור הכלכלי שלא סופר את הבריאותי - הזיק זוג המידתי בין השניים יאפשר לנו לעבור את המשבר.

על חלומות וחודש ניסן

ויקטור הוגו אמר ״אין דבר כמו החלומות  המייצר את העתיד״, עת לחלום על דברים טובים, שתף אותי בחלום אחד טוב

חודש של נסים קראתי הבוקר חומרים נפלאים בנושא - אז קודם נברך בחודש טוב

אנו בראש חודש ניסן. אני מברך אותנו בחודש טוב מבורך ושמח, נראה לי כי הבנו את השיעור.

ניסן נחשב לחודש הראשון בלוח השנה שהוא גם משורש ניצן, כסימן לפריחה וצמיחה מחודשת, אפילו יש דעה כי בריאת העולם התרחשה בחודש ניסן.

ואם הזכרתי קודם חלומות, אז בתלמוד מוזכר כי מי שיחלום על האות נון יזכה לניסיםהחודש יש לנו  אזכור פעמים של אות - ניסן.

הנה המון סימנים לכך שמשהו נפלא עומד להתרחש

חודש טוב - זהר ליבוביץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

3 comments on “סקירה יומית 26-03-2020 - היכולת לזהות את גילו של כל אדם”

  1. זוהר יקר, תודה על הסקירה!
    מאוד נהנה מהדרך שלך להעביר מסרים בשילוב של הומור ואופטימיות.
    יישר כח!

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross