סקירה יומית (25.01.16 eod) - תמונות מחיי סוחר

חלקים חלקים אני בונה תמונות, מפרק ובונה עד לקבלת תונה שלמה ומדוייקת

חלקים חלקים אני בונה תמונות, מפרק ובונה עד לקבלת תונה שלמה ומדוייקת או חוזר ומפרק

כמה הסיפור והשוק יפה, כולם בכל פעם חושבים כי היכולת שלם לדייק את השוק ולתזמן אותו מושלמים ובכל פעם השוק בא ומחדד לנו שיש לו את הקצב והצורה שלו לעשות את הדברים.

אנו כסוחרים מכינים תסריטים רבים. מכניסים לראש בטעות תודעה ועולים עמה "למגרש" אבל הוא מצליח להפתיע אותנו מחדש, בכיוון ,בקצב, בעוצמה, בתצורה, לבסוף למדנו אט אט ללכת אחריו.

למדנו אט אט לאסוף עוד חלק ועוד חלק בחלקי התמונה בניסיון להבין לאן פניו כעת בניסיון הפתטי לעיתים להצטרף אליו. ועדין נכון בכל פעם שיש רמת ודאות גבוה להצטרף ולשלם את מחיר הטעות רק כך מקבלים את "הפרס" כשאתה צודק.

לעיתים כמו בפזל שבנינו חלקים ועוד חלקים, בא איזה חלק שלא מתאים או משנה את התמונה, כך גם בעולם המסחר.

גם כעת אני אוסף חלקים, חלקים. כך שיש לי רמת ודאות גבוה אני פועל. לרוב כשיש כמעט את התמונה כולה. לעיתים השוק מחלק מתנה ומאפשר לפעול בתמונה חלקית כשהיא נקייה ובהירה.

ההבנה כעת שאנו עשויים להיות בתוך תווך של דשדש רחב והסימנים הראשונים והשמאליים של טרנספורמציה בכוחות באם נקבל  עוד ועוד חלקים וסימננים פי שסימנתי כפי שעולה לדוגמא בגרף היומי המצורף.

במידה ויגיע חלק בפזל שימוסס את התמונה, אז אחייך בשמחה והתחיל מהתחלה באיסוף החלקים על מנת להגיע לכמעט תמונה הבאה / תמונה הבאה שאוכל להצטרף אליה.

אני אסביר קצת על מה אנחנו עושים בעולם המסחר, דרך חברי הדוב, איזה דוב, פו הדוב שהסביר כך "אתה לא יכול לחסוך זמן. אתה יכול רק לבזבז אותו. אתה יכול לבזבז אותו בחוכמה או בטיפשות. אין לנו למעשה זמן בכלל, כיוון שאנחנו עסוקים מדי בביזבוזו במטרה לחסוך אותו, ותוך ניסיון לחסוך כל רגע נתון, הוא מבוזבז."

שהתחלתי להבין את פו נהיה לי המון זמן, טוב חייב להמשיך ביום נגמר לי הזמן 🙂 / יום מזהיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

One comment on “סקירה יומית (25.01.16 eod) - תמונות מחיי סוחר”

  1. היי זוהר היקר, לא הבנתי מה המשמעות של 3 המושגים שכתבת כל הגרף. האם זה נועד רק לקורסים המתקדמים??

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This