סקירה יומית 24.07.19 - גנב גנב... וגם שקרן

יעד רווח ראשון ואיפוס סיכון לאור יום המסחר וצורת הרצף

גנב גנב וגם שקרן

על-מנת להבין את עולם המניפולציה לעיתים יש לקרוא חומרים שמעלים בי עצב רב, עם זאת לא ניתן להיות בת יענה להבנה של עולם המניפולציה, אחד מחומרי החובה הם הספרים של נח הררי שיש בהם זווית ראיה מעניינת מאוד (קיצור תולדות האנושות, ההיסטוריה של המחר ולא מזמן קבלתי את 21 מחשבות על המאה ה-21).

האמת שאני נפעם מעומק וצורת המחשבה שלו והמשמעות הבידולית הן בצורת המחשבה והן מצד כך שעלינו להתנהג בדרך מבודלת או חוסמת מיידעים שונים מלהגיע אלינו. [קישור לכתבה]

בספר שתורגם לרוסית בוצעו מספר שינויים על-מנת להיות פוליטי קל קורקט אל מול הרוסים, האמת זה קצת גרם לי להתכווצות קטנה – אך הוכיח לי שוב ושוב שכמו שהאויר הוא חלק מן הקיום שלנו כך גם המניפולציה והיא לא בהכרח שלילית כפי שנתפסת על-ידי הרוב.

מחשבה שעולה שאולי הרוב החכם דווקא רוצה שהרוב הטיפש יתפוס ויבין את עולם המניפולציה כמקור רע ושלישי על-מנת להתרחק ממנה ובכך הוא למעשה הופך לצד שעליו היא פועלת.

אם אתה רוצה להבין הבוקר כיצד כל אחד או אחת עושה מניפולציה, אז זה מזכיר לי מעשה שכך היה: אישה בגיל מתקדם הולכת לתומה ברחוב אוחזת בתיק יד, תוך כדי הליכה מגיח מאחור גנב וחוטף לה את התיק.

האישה מתחילה לצרוח בקול גדול "גנב, גנב..." הצעקות שלה רמות מן הרגיל, הגנב חוזר לידה ואומר לה בלחש "אם לא תשתקי אני גם אאנוס אותך" האישה בהתלבות יתר מוסיפה לצעוק "גנב, גנב..." תוך שהגנב מביט רגע לאחור ואז היא מוסיפה "וגם שקרן וגם שקרן".

תמונת מצב בשוק

בסקירה השבועית המצולמת אני מספיר במקצת את מה יגרום לשוק להיות שורי או דובי לעת הקצרה – והתשובה היא בעיקר העמסות, העמסות של נוכחות במחיר מסוים מטה את העניין לכאן או לכאן.

כאשר "נקודות זכות" שווריות מתווספות לשוק ככל שהוא באזור 3000 לעומת האזור שהה בו בתחילת השבוע התוצאות הרבעוניות אתמול גרמו לתוספת נקודות זכות לצד השוורי.

מניות השורט שהצגנו המשיכו דרומה למרות השוריות אתמול בשוק, דבר המעודד את הבחירה בהם ובאותה מידה הרצף שבו הם נמצאות הוא ודאי סימן למימוש ראשון או לפחות להבנה שכאן לא תחנה הצטרפות.

סיכום

אולי לא כולם אוהבים את הפתיח וההומר על אונס או נס, זאת עת להביע את הדאגה שלי מכל ההתפתחות המתגלה של אנשים שלא מכבדים אנשים, צעירים מתבגרים, מבוגרים... בעיקר אני מודאג מהדרך בה דור חדש שלם מתייחס לעניין המיניות.

אני בעיקר מוצא את הנזק המצטבר לכל אותם אנשים שלא בפעלו בחייהם על פי הכתוב שֹׁפְטִים וְשֹׁטְרִים תִּתֶּן לְךָ בְּכָל שְׁעָרֶיךָ וכאן הכוונה כי כי שערים הם גם שערים בגוף אוזניים, עיניים וכו'

ככל שתקראו את הספרים של יובל נח הררי עניין שופטים ושוטרים בשערים יקבל משמעות עמוקה, בעידן של היום אין לתת למידע להגיע אלינו, עלינו ללמוד להגיע למידע המסונן בעצמנו.

יום מבורך - זהר


נ.ב.

הרשמות להכשרות ספט' נפתחו - הטבות למקדימים להירשם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

One comment on “סקירה יומית 24.07.19 - גנב גנב... וגם שקרן”

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This