סקירה יומית (18.02.16 eod) - "התשוקה לפעילות מתמדת בלי להתחשב בתנאים האובייקטים גורמת להפסדים רבים בוול סטריט"

מניה בהתפרקות

מניה בהתפרקות

השוק לאחר רצף עליות וגאפים הגיע למקום של חולשה, החולשה אינה נובעת מחולשתו של אחד הכוחות, כי אם מהעדר של שני הכוחות, מקום לא ברור, לא צפוי.  תסריט חידוש התנועה ולו ביחידה או שניים ודאי קיים מטבע התנהגות המחיר ומאפשרת למנף עמדת מכר על מניה כגון מניה שצרפתי לכם היום, גדול הפוזיציה ודאי צריך לעמוד בכללי ניהול הסיכוניםהלוקח בחשבון את הפתיח וחוסר הרמוניה הנובע מהתנועה השבועית העולה. בעיקר מעניין לכם כשעור לחבר בין שי החלקים של שוק ומניה.

במצב של דשדוש תמיד עדיף לבחור מניות בעלות מומנטם כיווני ולנצל בכל פעם את תנועת השוק בכדי למנף ולהצטרף למניות, בגלל התנהגות הכוללת השבוע לא מצאתי רבות שאוכל להדגים דרכם אולם נעקוב אחרי CLVS המצורפת יחד עם השוק.

ככל שהחודש מתקרב לסיומו עולה הודאות כי אכן נסיים בבר פנימי חודשי, מחיר נוכחי במרכזו ודאי אינו מקום לפתוח עמדות חדשות ארוכות זמן, אבל כל יעדנו כרגע הוא מעקב ונסיון לזהות האם התהליך כולו כרגע הינו איסוף או פיזור ולי חסר חלקים בתמונה בכדי להגיע למסקנה הכוללת.

מי שנכנס לה-ABX ודאי כעת יכול להתקן סטופים ביומי לאחר תנועה די רציפה ומהירה של מעל 50% אחוז, מפות הזמן הגדולות ודאי מדקדקות לעבור ולנהל את הפוזיציה עליהם, אני עברתי לפחות לשבועי, אבל מי שרוצה יכול לשים יעד רווח שני על נקודת ההיפוך ההאחרונה במפה היומית ולהשאיר את היתר על runner.

אנשים לא מאמינים לי כי ג'סי היה ימני, החלטתי להביא מדי פעם הוכחות "...התשוקה לפעילות מתמדת בלי להתחשב בתנאים האובייקטיביים גורמת להפסדים רבים בוול סטאיט, אפילו בקרב מקצוענים, המרגישים  חובה להביא יום-יום כסף הביתה, כאילו הם עובדים בשכר קבוע. אל תשכחו שהייתי רק ילד. אז עדין לא ידעתי מה שלמדתי אחר-כך, מה שגרם לי כעבור חמש עשרה שנה, לחכות שבוייים תמימים ולראת מניה שצפיתי לה עלייה עולה בשלושים נקודות לפני שהרגשתי שבטוח לקנות אותה."

שבת שלום  מבורך ומתוק מזכיר לכם שעדין חודש אשר ויש להרבות בשמחה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

One comment on “סקירה יומית (18.02.16 eod) - "התשוקה לפעילות מתמדת בלי להתחשב בתנאים האובייקטים גורמת להפסדים רבים בוול סטריט"”

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross