סקירה יומית (17/02/16 eos) - כיצד היה נכון לנהוג ע"פ סימסון

המחיר חזר למרכז ה-cim מה שמגדיל את סבירות התנועה הצידית

המחיר חזר למרכז ה-cim מה שמגדיל את סבירות התנועה הצידית

אחד הדיונים ההולכים וחוזרים או השאלות החוזרות איך היה נכון לנהוג באזור התמיכה, למיותר לציין שאני מציג ומעלה את השאלה מצד אלו שאחזו שם בעמדות מכר.

אם נדייק את השאלה הברור הנדרש האם נכון להמשיך ולנהל את העמדה לפי המתרחש בעמדה או נכון לנהל אותה בהתאם למתרחש בשוק.

בפשט האם השוק הגיע לתמיכה נכון לסגור / לצמצם את עמדת המכר או להמשיך ולנהל אותה כל עוד... אני יודע שכל קורא עולה לו תשובה ספונטנית הנובעת מהמקום שהוא מגיע לכתוב כאן, בוגרי ודאי יאמרו כל עוד... אחרים אולי יאמרו הגעת לתמיכה, ברור שהשוק עלול לשנות כיוון תתנהל בהתאם.

האמת היא שהתשובה הרבה יותר מורכבת והיא תלויה במדרגתו של כל אחת ואחד ממכם, סוחר מתחיל אשר מפתח את אישיותו המסחרית ודאי נכון לו ולנהוג לפי הכלל של כל עוד.... המתרחש במניה, סוחרים ותיקים ומנוסים אשר יודעים לעשות אינטגרציה לכלל הנתונים יכולים להרשות לעצמם התנהלות שמרנית וצמצום הגנות מתוך המתרחש בשוק – אך לא מומלץ לסגור פוזיציה של מצד עצמה.

סיכומו של יום, השוק חזר למרכז הבר החודשי ובכך מחזק את הסיכוי של המשך תנועה צדית, אשר תיצור סיבה להמשך עלויות או ירידות כל שנותר לנו הוא להמשיך ולעקוב בדבר לנסות לגלות האם מדובר באיסוף או בפיזור.

יש לכם שתי אפשרויות להמשיך ולהתמיד וללמוד עוד ועוד לקרוא את הסיפור האמתי או להקשיב לסימסון שאמר באחד הפרקים "אם משהו קשה לעשייה, סימן שלא שווה לעשות אותו."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This