סקירה יומית (16.02.16 eod) - התבוננות לאחר, כלי להבחנת הטיות קוגנטיביות

תבנית רצפה כפולה בשלוש מפות זמן

תבנית רצפה כפולה בשלוש מפות זמן

אני נוהג להביט לאחר בדבר מה ראיתי בזמן אמת שהביא אותי למסקנה נכונה או מוטעת ככלי להפקת לקחים, אני בעצם שואל את עצמי אלו רמזים קבלתי מהשוק שאפשרו לי ראיה ו/או קבלת החלטות שקבלתי ובכך לחזק תודעות ולנטרל רעשי רקע, קבלו דוגמא מהעת האחרונה מעת שהכותרות ואנשים צועקים על התרסקות שוק ועד לעת של היום

סוף ינואר

סוף ינואר (מתוך סקירה יומית)

22 ינואר רצפה כפולה בחודשי

22 ינואר רצפה כפולה בחודשי

26 בינואר סימני סיומת

26 בינואר סימני סיומת

9 בפבואר - סיכום דברים

9 בפבואר - סיכום דברים

תבנית רצפה כפולה בשלוש מפות זמן

תבנית רצפה כפולה בשלוש מפות זמן - אתמול 16.02

מצרף לכם בכדי שתוכל לחבר את החלקים של הפזל ולראות כיצד אנו ב-zt פועלים ועוקבים אחרי הדברים ואיך לא נותנים לרעשי רקע מלקרוא את התמונה העולה מן הדברים, התמונה המסתמנת כיום היא כנראה התבססות פנימית מה שמחזק את האפשרות הוא היותו בר פנימי של ינואר (המשמש כבר חודשי רומז cim) - שוב חוזר ומדגיש השוק לא בינארי זה שאינו מתרסק בעת זאת לא הופך אותו שורי ומתפוצץ ומעלה אולם ככל שנקבל סימנים נוכל להצטרף בהתאם - אבל הדגש בדברים היא לזכור תמיד כי לשוק יש דרך וקצב משלו לומר ולעשות את הדברים, הנסיון לחזות אותו יחד עם אמירות קיצניות מביא לנקיטת עמדה שקשה להשתחרר ממנה... התבוננות והצטרפות לעומת זאת מאפשרים גמישות שכלית מעצם הגישה.

מומלץ ורצולי להקשיב שוב לסקירה השבועית מתחילת החודש (סקירה שבועית 01.02.16)  ואת מה שנכתב למחר (סוף יום 01.02.16) ואף את ההסבר של הקשקוש הידני (סוף יום 08.02.16) - הקורא שאיננו בוגר שלנו עלול בטעות לחשוב שמהות הכתיבה היא "אמרתי לכם..." ומי שמכיר אותנו נענה לו על כך אכן אמרנו לכם אך איננו מעלים זאת כאן מתוך כך, אלה מתוך הנסיון המתמיד שלנו להבין את מניפולצית השוק והיכולת שלנו להתעלם מהצעקות מסביב של אנשים, אתרים, עיתונים לעומת האמירה של הכסף בהתנהגותו בפועל.

רציתי לסיים את הדברים בצניעות מאפשרת ראיה רחבה, אבל היות ונראה ונדמה שהכתיבה של היום אינה כזאת, אז לא הדגשתי והעמקתי זאת - אלה את עניין התיעוד של מה ראינו בנקודת זמן ומה קרה בפועל לא כמבחן עצמי אלה ככלי ללימוד והבנת עולם המניפולציה כך שעל ציר הזמן נוכל להיות שייכים לכסף החכם (CM) המבין את את התנהגות ההמון ובכך יוצא להצטרף למתרחש באמת.

לפעמים כשרוצים להבין כמה הפשטות היא המנצחת, אז אני נזכר בקטע שקראתי בהקשר של טכנולוגיה וכך כתוב "זהו מסך הקלט המתקדם ביותר שנוצר אי-פעם. הרזולוציה שלו גבוהה מאוד, החדות מושלמת, והוא עולה אלפית סנט לייצור. ניתן להדפיס עליו כל ממשק משתמש שרוצים - ומקבלים 12 שנות לימוד ממומנות ע"י הממשל כדי ללמוד להשתמש בו. זהו דף הנייר." כריסטר פרהוס

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This