סקירה יומית [14.11.2019] - הנה סימנים מתי הקונים מאבדים שליטה

תמונת מצב שבועית

מצב השוק

אין שינוי בצורה או בתכנים שעולים מתוך הגרף, כפי שאמרתי מבחינתי כל עלייה רק מותחת את הקפיץ ועדיין יש חשיבות להחל מאיזה נקודה אנחנו בוחרים לפעול אקטיבית או ליתר דיוק טקטית.

חולשה בשוק הולכת ונערמת סימניה, עם כי רוב הציבור שאינו מקצועי ישאל את עצמו על מה הוא מדבר בכל יום אנחנו רואים שיא גובה של כל הזמנים - אכן בכל יום גבוה שכל הזמנים מתקבל לו.

אך אריה מחכה לטרף רואה מול עיניו את העדר ממשיך לנוע צפונה, אך רואה את החולשה של העת האחרונה, האריה ימתין בסבלנות לקבלת האות והסימן של החלש בעדר כדי להתחיל לפעול.

לך סימנתי את שערי הפתיחה של השבועיים האחרונים כקו מנחה לעניין להבנה החל מאיזה נקודה בעיני הקונים מאבדים שליטה וניתן להתחיל לקרקף בשורטים שאין לדעת לאן יתפתחו.

מניית csco מניית מיקסום רב שנתית אתמול ירידה אחרי המסחר בצורה ניכרת נעקוב אחרי התפתחות של הדברים - סיום שנתי בתצורה נוכחית עשוי לגרום למנוחה בשנה הבאה מצד שני סימני איסוף במפות הקטנות וסיום בגבוה השנתי והדרך צפונה לפנינו.

כל יום הוא יום נפלא להתחיל, אז קדימה כבר קראתי היום באיזה מקום שהדרך היחידה לגרום לחולם להתגשם הוא להתעורר - אז בוקר טוב לעצמי, בוקר טוב לך.

זהר ליבוביץ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This