צומת נוכחית האם נמכור את UT או נביט על ATH חדש

חוקים ושבירתם.

בסוף אנחנו זכורים בזכות החוקים ששברנו אמר דאגלאס , המשפט נכון בעיקר עבור אלה המבינים את החוקיות ויש להם חוקים ואין לה שום משמעות לגבי אלה שאין לה חוקים, כי אז לא שברת או חידשת כלום.

תמונת מצב

צריך להבין את הצומת הנוכחית של השוק. ראשית עולה השאלה מדוע זאת בכלל צומת? וכמובן אופרטיבית מה נכון לעשות בעקבות הצומת. אסביר בכדי שתהיה לך קצת יותר בהירות.
מצד אחד קבלנו גבוה חדש שנסוג פנימה , נסיגה היא סימן חולשה אך מצד שני הוא סגר בחלקים העליונים וטרם ניתן לומר שהמוכרים מצליחים להשתלט על המחיר.
סימן מובהק להשתלטות תהיה שבירת הנמוך היומי דבר שיתחיל תנועה יורדת ביומי אך גם ישפיע על תצורת מפות הזמן הגדלות יותר – ויאפשר פתיחת שורט לתוך טווח הדשדוש הרבעוני.
יש הבדל בין תנועה המתפתחת מצד החיוב למשהו הנמשך כתוצאה מתנופה קודמת, אני רואה שגם סוחרים ותיקים נופלים ואינם מבדילים בין המצבים ותנופת מחיר לרגע מבלבלת את דעתם.
כמומחים למסחר שיפוטי אנחנו ודאי נותנים לכך משקל לא קטן להבדלה בין התעצמות לבין תנופה בכדי להחליט מתי נכון להצטרף ומדי רק נכון למקסם את הקיים.

סיכום

היה מי שאמר החיים לא נמדדים באורכם אלה בעומקם, אני מזמן הבנתי כי החיים לא רק מורכבים משער לוגי או יש שער לוגי גם… אז גם אורכם וגם עומקם, בדיוק כמו שיטת הלימוד והאימון שאני מקיים עם בוגרי.

אז מוכרים את שבירת הנמוך או מביטים על ATH חדש…

זהר – משהו נפלא עומד להתרחש

Share This
צרו קשר

צרו קשר

הירשמו לניוזלטר של זהר ליבוביץ'
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vcGxheWVyLnZpbWVvLmNvbS92aWRlby8xNDgzMzIwMTc/Y29sb3I9ZWY5YzBlJnRpdGxlPTAmYnlsaW5lPTAmcG9ydHJhaXQ9MCIgZnJhbWVib3JkZXI9IjAiIGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbj48L2lmcmFtZT4=
☑ אני מאשר קבלת עדכונים בהודעה אלקטרונית
איך עושים את זה בשוק ההון?
צעד אחר צעד
מפגש בן 3 שעות מרתקות
עם זהר ליבוביץ׳.
המפגש ללא עלות
ומוגבל ל- 15 משתתפים בלבד.