סקירה יומית (07.04.16 eod) - דון קור(לציה) חוזר

הדובים עושים סמני תקומה

סימנים דוביים חדשים עולים מתוך המפה

הזכרתי כי אחד המאפיינים של מצב קניות יתר, בא לידי ביטוי שמוצרים שאמורים להתנהג הפוך אחד לשנים מתנהגים במתאם האחד לשני מפני שכולם קונים ללא הבחנה. כך שהשוק והזהב והאנרגיה כולם עולים יחדיו כדוגמא. הסברתי מתוך כך למה מסחר במתאמים הפוכים הוא מסוכן (סיבה עיקרנית המתאם הוא לרוב ולא כל הזמן) כעת שמצב קניות היתר מתחיל להתממש אנו רואים את המתאמים חוזרים השוק יורד, הזהב עולה, אג״ח בהתאם, זה אמור לגרום לכל השוורים להתנהגות התנהגות הגנתית במידה ולא עשו זאת עד עתה ועדין למקסם.

תמונה מצב עובדתית: תנועה יומית יורדת,  זנב קניות בשבועיים האחרונים, בר חודשי קטן ואנימי המעיד על סוף תנועה (אך יש לזכור כי הפוטנציאל החודשי טרם מומש והבר עוד עשוי להתרחב לאחד הכיוונים). על כך נוסיף התנהגות פנימית ביומית של שבירת קצב (ראינו זאת דרך שבירת קו מגמה) נסיון לחזור למגמה שכשל (נסיונות כושלנים הם מסימני ההיפוך השכיחים) - כך שפוטנציאל התיקון במפה השבועית מקבל סבירות גבוה בשלב זה. דבר שודאי יקבל ביטוי במפות היומיות - סיכום מהדקים חגורות.

לעיתים הדברים שלי לא מלאים שגיאות ושגיים ואנשים שחושבים בשונה מדעתי, מזכיר לכם שבכל בוקר כמעט אני כותב את הדברים בהנף (בחולשתי או בטיפשותי) לרוב אפילו לא חזרה על הדברים בהגהה, אך בעיקר נאמן אליכם ולדעתי, לעיתים זה גורם לחלק מהקהל לקום וללכת אך זכרו תמיד כשתאם כותבים ״עדיף לכתוב לעצמך ולהשאר ללא קהל, מאשר לכתוב לקהל ולהשאר ללא עצמך.״ קונולי

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

One comment on “סקירה יומית (07.04.16 eod) - דון קור(לציה) חוזר”

  1. רוב הנחלים זורמים לים ושם נהפכים למלוחים ,עדיף להשאר עם המעט שלא זורמים ולשתות מזוהר מים מתוקים.

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross