סוף יום 24.07.2014 - השוק חיובי, אז למה לא לקנות?

קצב נסיגת המוכרים מועט

קצב נסיגת המוכרים מועט

ככל שאני כותב אני מרגיש יותר נדוש אולי אף מקובע לעיתים אף מושפע, לעיתים צריך אולי לעצור להתאפס ואז לחזור לראות את התמונה. יש אמירה בוול-סטריט שאומרת שניתוח יתר גורם לשיתוק, אינני מתכוון לעצור אבל אולי כדי לעיתים שאצמצם במילים ואעצור ולו לרגע תוך כדי הליכה ואעשה חשבון נפש נתקן ונמשיך.

עוד יום אופייני לעונת הדוחות, למי שלא קורא אותי יום יום ושואל, מה זה אופייני, ודאי קריאה של תמונת המצב האחרונות תבאר את המושג אופייני. אך מעבר לימים האופייניים שעומדים כל אחד בפני עצמם ע"פ תוצאות הדוחות , מעת לעת מבצבץ אירוע חדשותי או הודעה כלכלית שתגובת השוק אליה מהווה רמז לבאות, כפי שאירוע אתמול לאור תוצאות הנתון של מכירת בתים חדשים.

ההתבוננות השבוע על הודעות בהתייחס לקצב אינפלציה, נתוני אבטלה, מכירת בתים יש לה כותרת ושאלה אחת והיא "האם הצמיחה נמשכת ובאיזה קצב?", השאלה הזאת חשובה לשוק אך ורק מסיבה אחת בכדי להוון את עצמו לתוצאה.

סגירה במפות הזמן השונות בחלק העליון של הברים, הוציא מהסינון את חיפוש אחר עמדות מכר חדשות והוספנו לכך כי המבחן יהיה בתצורת התנועה מעלה. יש לשים לב בהתבוננות על המפה החודשית כי הברים הולכים ונעשים צרים NR ומחזורי המסחר בהתאם, תופעה זה יש לנו במפה היומית לאורך השבוע האחרון.

התנועה מעלה לעת עתה היא גם רציפה וגם הולכת ונחלשת. שוב כמו בפעמים הקודמות ככל שנקבל סימני חולשה ודחף מטה נוכל לחזק את התיק בעמדת מכר נוספת, אנו בקצה של תנועה עולה בתופעה הקרויה "כוכב ערב", דחף מטה יהווה נקודת היפוך.

את חיזוק התיק בעמדות קניה נחפש באזורי התמיכה בגמר התיקון ובהתאם לאיכותו, כך שכעת ממקסמים את הקיים כל עוד ונערכים לדבר הבא האפשרי.

הבטחתי כי אצמצם במילים אז לא הוסיף עוד לכתוב, אבל נקשיב למוש בן ארי – ממריאים

יום מזהיר בשורות טובות – זהר ליבוביץ


  • רוצה להמריא בתוצאות המסחר שלך? הפתרון נמצא כאן

שעור מבוא ללא עלות קורס "אומנות ומיומנות המסחר התוך יומי" לתושבי הצפון בשיתוף עם מכללת ג'ק בר, 31.07.2014.

מבוא לקורס אומנות ומיומנות המסחר תוך יומי בצפון, הנכם מוזמנים להיות אורחי בשיעור שיתקיים ביום חמישי 31.07.2014, להתרשם מהיתרונות שבמסחר התוך יומי כיצד בונים מקור הכנסה נוסף במשרה חלקית וכי מחסור בכסף, זמן או מקום הינם רק תירוצים ולא כורח מציאות… משנים ומשפרים את החיים, מצפה לכם.

המעוניינים יפנו אלי במייל ואזמן אותם בשמחה zohar.trade@gmail.com

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This