סוף יום 23.04.2014 - אפטר פארטי

לפעמים האמת היא במה שקוראה אחרי המסחר

לפעמים האמת היא במה שקוראה אחרי המסחר

המהות של ההגעה שלנו לשוק אתמול הייתה פשוטה קרובים לאזור התנגדות סימני מכירה בעיקר, אנחנו בטח לא קונים מקום שאינו הוגן לקניות ואכן היום נסתיים בחולשה, בר יומי פנימי עם סגירה קרוב לנמוך היומי זהו תצורת היום הסופית.

עוד ארצה את תשומת לבכם על המחזורים הנמוכים במפות השבועית והחודשית.

אבל הסיפור של אתמול נמצא לא בתוך יום המסחר כי אם אחרי יום המסחר, רוב היום השוק התנהג אתמול התנהגות לא מגתמתית, כמעט אנמית שמאפיינת זמנים לפני פרסום הודעות או דוחות חשובים. סיום המסחר המפורסמות שעל המדף מוציאות תוצאות מעל הציפיות והפעילות בהן בהתאם באפטר מתעוררת בהתאם, אפל עושה עוד תרגיל מבריק להשאר במרכז המפה ומפצלת את המחיר ביחס גבוה של 1:7 לאזור ה-80, לדעתי האישית והלא מלומדת זהו פיצול בעיקר פסכולוגי אשר ישמר את אפל במרכז זירת המסחר ויאפשר לה המשך סחירות גבוה, אם כי סחירות יתר עלולה ליצור בה קונסולידציה ואולי זאת מטרתה.

אזור ההוגנות הרבעוני התאזן לאחר שהיה בחוסר איזון כלפי מעלה אך יצר מרווח מעלה עד לקו ההתנגדות קצת מעל 1900, העיקרון של מכירת התנגדות ימשיך, פעילות כעת באמצע היא כידוע לעוקבים אחרי הכתובים לא החביבה עלי, כך שהעת להמשך פעילות קצרת טווח ממשיכה לתפוס את עיקר הפעילות המסחרית שלי.

אסיה מגיבה באדישות גם לאפטר של השוק האמרקאי, כך שלמרות המקום אני לא רואה בו מקום איכותי לפתיחת עמדות קנייה במיוחד לאור הקרבה להתנגדות באזור 1900.

סופיה לורן אמרה "משיכה מינית מורכבת מחמישים אחוז של מה שיש לך ועוד חמישים אחוז של מה שאנשים חושבים שיש לך" החמישים האחוז השניים נעלמים ברגע שהחמישים הראשונים לא מתקיימים ומתחזקים במצב ההופכי, כך שודאי שדבר ראשון חשוב מה יש לך!, (נראה כי גם היא הייתה סוחרת)

אל ניתן לחלק השני לבלבל אותנו רוב האנשים כרגע פועלים לא ממה שיש לשוק לתת אלה ממה שהם חושבים שיש לשוק לתת.

יום מזהיר ומוצלח

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This