סוף יום 21.07.15 - אל תתנו לעצירה לרגע להכריע את מחשבתכם, מכירת ההתנגדות כרגע עלולה להיות מלכודת שורית

zohartrade

zohartrade

התבוננות במפת השוק השבועי ומעקב מראה את התפתחות השוק מיום ליום מבר של כוכב ערב בקצה של תנועה עולה, כיצד הפך לעת עתה ל-KR על קו התנגדות שהוא הוא קו הבחינה שלנו כפי שהסברנו בסקירה השבועית.

אולם לאור התמונה השורית בשאר מפות הזמן ולאור התנועה הרציפה שהשוק עשה בשבוע שעבר עד לגדה הנוכחית העליונה, יש סכנה במלכור עכשיו את התנגדות.שעלולה בתנועה היורדת שאנו עדים לסימנים שלה להגיע עד אמצע הטווח ואז להתהפך ואז מה? גם וגם על אמצע טווח.

דרך זאת להביא זאת האם היפוך הנוכחי מתקיים בגלל רצף התנועה הקודם והגיעו לקצה יכולת או נובע מעצם היותו של השוק על קו התנגדות ומשהו מוכר שם את ההתנגדות (האם הדבר קורה מצד החיוב שבדבר או מצד השלילה של הדדבר).

רוצה עוד להזכיר לכם כי יש לנו עדין פער פתוח בנסדק, דבר המעיד שם על שוק שורי (עד אשר יהפוך לפער מיצוי), יחד עם תקרה כפולה על אינדקס דולר שמצורף יכול לתת לשוק עוד רוח כבית בהיפוך הבא.

עוד מדד שהחל לתקן ובכך נודד רוחב שורית לשוק לעת עתה הוא מדד התחבורה.

מכאן ועל כן חוזר תמיד לעקרון היסוד שלנו ב-zohartrade, עקרון הפעם השניה, נכון יתכן כי נצטרף מאוחר יותר, אך המבחן היחידי הוא לא מתי הצטרפנו אלה מה קרה לאחר שהצטרפנו.

אני יודע שהדברים מצד אחד נראים לרוב פשוטים ומצד שני לעיתים הפוקוס בורח והכל נראה מאוד מורכב, צריך לדעת לפעול בתוך הדברים או כפי שרשם חברי נתניאל "המכשול הגדול ביותר העומד בפני ביצוע מעשה גבורה הוא הספק שמא אדם הולך לקראת הוכחת עצמו שוטה; הגבורה הטהורה ביותר היא להתנגד לספק זה, והחכמה העזה ביותר - לדעת מתי יש להתנגד לה, ומתי יש לציית לה".

מתעלים מעל עצמנו ועשים את הדבר הנכון - כל עוד מבורך

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross