סוף יום 20.01.2014 - השוק נתמך, אך ממתין להודעה בדבר ההרחבה הכמותית באירופה

דחף מעלה עשוי לחדש מגמה עולה במניות הנבחרות

דחף מעלה עשוי לחדש מגמה עולה במניות הנבחרות

 

הסיפור בכללותו הוא הדשדוש פתיחת מלבן סביב התמיכה והתנגדות השבועית האחרונה מבליטה את המצב ואת מיקומנו בתוכו. מסחר בדשדוש רחב יש לו כללים, קנה תמיכה מכור התנגדות או בסופו להצטרף לבחינת הפריצה.

פתיחת השבוע על אזור תמיכה, לא נתן לנו בחירה אלא לא לעשות שורטים, סימני הדשדוש עדין קיימים הן טכנית והן פונדמנטלית בהודעות שבפתח (האחד משקף את השני).

אזורי העבודה ללא מומנטום ויש לבצע בחירה סלקטיבית על מניות עם מומנטום, זאת מפאת אפשרות שבדשדוש תנועת השוק בכיוון מסוים תהיה קצרה אולם היא צריכה להספיק להוציא אותנו מהסיכון.

יש לשים לב בשוק המטבעות המון התערבות חיצוניות, כגון הרחבה כמותית באירופה, הרחבה כמותית ביפן ביטול תקרות שינויים בריביות ודאי משפיעות על המטבעות, אך כמוה כשימוש באנטיביוטיקה, שימוש יתר והשפעה שלו כבר לא תהיה קיימת ולהבנתי הלא מלומדת זה מה שמתפתח על המטבע האירופי ואם אראה סימני חולשה על ההרחבה הכמותית באם תבוא זה יהיה עוד סימן או מסמר בארון הקבורה של המטבע.

בסחורות המגמות ממשיכות כפי שהחלו זהב צומח, נפט מחפש תחתית המטבע היפני חוזר לצמוח, נסכם ונחזור על הפתיח בדשדוש נסחר על-פי הכלל נקנה תמיכה ונמכור התנגדות או נצטרף לבחינת הפריצה.

הזמן הפנוי או הלא פנוי לעיתים מבלבל אותנו בחיים ואכן כפי שכתב סטיב ג'ובס "הדברים המועדפים עלי בחיים לא עולים כסף. זה באמת ברור שהמשאב היקר ביותר שיש לכולנו הוא זמן" מקווה שנשכיל לנהוג בו בחוכמה בעת הזאת של דשדוש וחוסר בהירות בשוק.

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross