סוף יום 14.05.2014 - מקל ונעלים

המחיר חזר לטווח

המחיר חזר לטווח

השוק אכן עשה היפוך לאחר יום של כוכב נופל קבלנו את הדחף מטה כפי שמפורט "בתמונות מצב הקודמות", לעת אתה אנחנו עדין נסחרים בטווח רחב עם הכללים המתבקשים ממנו.

המפה היחידה שכרגע עדין שורית היא המפה החודשית, אך הפוטנציאל הטמון בה ודאי יכול לכפות את דעתו על המפה השבועית שכרגע נמצאת בפריצת דמה ומעניין מאוד יהיה לראות כיצד מסתיים השבוע וייתכן כי זיהנו עיתוי מוצלח.

התבוננות במגזריםהשונים והתמונה העולה בתקציר היא התמונה הבאה:

XLB חומרים, המגמה עדין עולה אבל לחץ ניכר ביומים האחרונים של מוכרים וסקויז נמוך, שורית אך אינה מתאימה לעמדות קניה חדשות

XLE אנרגיה, תקרה כפולה, דחף מטה מכניס את המגזר למגמה יורדת

XLF פיננסים, תקרה משולשת, שימו לב  לתבנית ההתנהגות הדומה בתחית מרץ אולי ניתן לראות כאן פרקטל של התנהגות אינה מתאימה לעמדות קניה

XLI תעשיה, המגמה עולה אך נתקבל היפוך והתנועה כרגע יורדת,אינה מתאימה לעמדות קניה

XLK טכנולוגיה, תקרה כפולה, אינה מתאימה לעמדות קניה

XLP יצרני, מגמה עולה תנועה יורדת, אינה מתאימה לעמדות קניה

XLU - תשתיות, שהיה מן המגזרים המובילים אט אט בנה מגמה יורדת, התנועה העולה בוחנת את הטווח האחרון ואינה מתאימה לעמדות קניה

XLV בריאות, נמצא מעל הטווח האחרון מגלה חולשה ביומים האחרונים יחד עם השוק שני ברים של מאבק ומחזורים נמוכים, הדחף הבא יקבע את כיוון המגמה במגזר

XLY - קמעונאי, תקרה מרובעת, כך שהגזר תחת התנגדות כבדה, אין מקום לעמדות קניה.

הסיבה שאני מציג את שקורה במגזרים השונים היא עוד זוית התבבונות של בכדי להבין את נפשם של הסוחרים, האם הם רואים כאן הזדמנות קניה או לא, כפי המשתקף בעיני, כרגע לא!

שקט מאוקרינה (או שלא ואנחנו סתם בוחרים תמיד תירוץ), שקט מן החדשות והדוחות, היד הנעלמה וכוחות השוק כבר יודעים את התשובה לא בגלל הדברים למרות הדברים, אנו נמשיך להתרכז ולנסות להבין את הלך המחשבה של הכסף החכם בנסיון להצטרף אליו במקומות איכותיים.

אינשטיין אמר "תנו לי מוט מספיק ארוך ואני הרים את כל העולם" מרלין לאחר שיצא עמו למספר בילויים אמרה "תנו לבחורה את הנעליים הנכונות והיא תוכל לכבוש את העולם", המסקנה של השף זה לא חשוב מאיזה תהווה הרצון שלך מונע לכבוש את העולם אם הוא מספיק חזק אתה תכבוש.

ממשיכים להצטייד במקל ונעלים - זהר ליבוביץ

The ARTistry OF TRADING

The ARTistry OF TRADING

 

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross