סוף יום 13.07.15 השוק התהוון לשווי וממתין לדלק חדש

כצפוי קבלנו דחף שבועי

כצפוי קבלנו דחף שבועי

כפי שצפינו בסקירה השוק הוא בתמונה שורית, הדחף השבועי הנוכחי רק נותן לזה משנה תוקף ועלינו להתייחס לשוק ככזה. היכולת לעיתים לנתח את הרמזים שהשוק נותן לנו היא זו שתעזור לנו להבין האם בסופו של דבר אנו נמצאים במערכת של איסוף שבסופה השוק ימשיך וינוע עוד צפונה או במערכת של פיזור שבעקבותיו השוק ינוע דרומה.

הפתרון הוא פשוט אנחנו תמיד בתוך הדשדוש הולכים עם הכוח השלט כל הוא שלט.

הודועת חשבות לפנינו השבוע שעיקרם ממדי צמיחה למיניהם שיבשרו על המשך צמיחה בשוק ביחס לצפי, נצטרף לתוצאות ולא ננחש אותם זאת הסיבה שלאחר שהשוק פתח בפער הוא כמעט ולא עשה תנועה במהלך שארית היום בהמתינו לימים הבאים לתוצאות. (באימון מסחר בחוזים עתידים אתמול הראיתי כיצד סוחרים מנצלים פתיחה של יום כזה ואת שארית היום)

אני חוזר הדבר החשוב ביותר במסחר עצמו (לא בלימוד וההבנה ולא ובהתנהגות אלה במסחר עצמו) הוא החיבור לתודעת השוק בצורה מעשית הדבר החשוב ביותר הוא ההכנה ליום המסחר ״מזל הוא מה שקורה כשהכנה פוגשת את ההזדמנות״ סנקה היא אמירה חשובה ביותר לסוחרים

תמשיכו ללמוד, לתרגל ולעשות, בעוד קצת יותר מחודש נפתח מחזור נוסף של מסחר בחוזים, מי שמעוניין לעלות לקורס טיס של עולם המסחר יפנה וישריין את מקומו בהקדם כידוע בהכשרות חוזים מספר המקומות מוגבל.

כל עוד שמח... זהר

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This