סוף יום 10.12.2014 - המודל עבד

המודל עבד והעסקה חזרת סיכון

המודל עבד והעסקה חזרת סיכון

ראשית המודל הצליח (Thurst afther OKR) ואף הגיע ליעד רווח ראשון כך שאנו חסרי סיכון ודאי מי שניצל זאת על מניות כפי שעשינו וזאת ההוכחה כי לא ניתן להתעלם מסימנים כפי שראינו בשוק.

עוד דבר שניתן לראות מאתמול בשוק הוא כיצד התבוננות רק בברים היא חלקית ושטוחה וכיצד הבנת MP וניתוחו נותנים מימד נוסף של התבוננות, לא שלא מכיר, אתמול דברנו על התבוססות המחיר על מקום חדש וכי אנו לא מתרשמים מזנב הקניות ומכאן הייתה הכותרת של "קשקוש בזנב", אחת התופעות הנדרשות תמיד בהתנהגות המחיר היא תופעת ההמשכיות שלא הייתה. כך חברנו את התובנה של התבססות במקום חדש ואי המשכיות, איתות שווא והתמונה הדובית הולכת ונערמת לה.

מי שהתעלם כנראה שגם טקטטית לא צמצם סטופים וחבל, אנו תמיד אומרים שאם לפחות הפסדת את הטרייד אל תפסיד את השעור והמסקנה המתבקשת לא ניתן להתעלם מסימנים במפת הזמן המינורית הכל מתחיל משם.

סוף שנה כול הקרנות והמוסדות רגישות לשמר את ההישג הנפלא של השנה וימים כמו אתמול על ציר הזמן הקלנדרי מקבלים משנה תוקף.

נפלאות הטכנולוגיה נוסע הבוקר למצדה, כותב מאחד הכסאות באוטובוס, מתרגש כולם מחדש מהיכולות הנפלאות הנתנות לנו בעת הזו ודאי בעולם המסחר, אנסה להפנים מהטיול לעומק את עניין התמדה והקרבה.

נוסע ומהרהר על אנשים, על החיים, נסיעות הם לרוב זמן ההרהורים שלי זמן בו הכוח המדמה משתלט עלי מזכיר לי את שנאמר על  חלום ושירה "ללא חלום שירה אינה אפשרית; וללא שירה החיים בלתי נסבלים." ~ פסטר ואלרי-רדו

תמשיכו לשיר ולחלום

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross