סוף יום 08.04.2014 - אלי ואוו (אליהו)

מצב השוק בסוף היום

מצב השוק בסוף היום

ריח האביב והבקרים הם גורמים להרגשת התחדשות מדהימה באויר, אפילו בעינים עצומות ניתן לזהות כי הפסח בפתח, אני בוחר לכתוב לכם על האביב, העיתנות הכלכלית שוב מנסה להעיר ולקשור את המשבר באוקרינה עם התנהגות השוק. לרוב עדיף כשאין מה לומר לשתוק.

השוק כיבד אתמול את איזור התמיכה הגעת דחף (Thrust) מעלה תחזיר את המפה היומית לתנועה עולה ותחזק את תכנית העבודה שהצגנו אתמול לעמדות קנייה קצרות מועדות ובחצי R. נוכחות הקונים לא הייתה מסתערת, אך התנועה היומית מטה נמצאת בסטייה במחזורים. דבר שודאי מנע מאיתנו חיפוש פתיחת עמדות מכר חדשות ומעדיך תמיכה על האזור מביא אותנו ללונג קצר מאוד מתוך החשש למלכודת דובים (קצר לא דווקא בזמן כיי אם בניהול סיכונים צמוד).

מבחינתנו השוק ממשיך להיסחר ב-range ונהנים מן המצב בעיקר כותבי האופציות שאחת מן האפשרויות שלהם לרווח נובעת מעמידה של השוק באזור מסויים לאורך זמן, שהשוק יסיים להתיש את הסוחרים שקופצים ראשונים על כל עגלה ימשיך לדרכו המתוכננת, אנו מנסים בתוך הזמן הזה להבין לאן בסופו של דבר פני השוק.

אנו נלמד להיות סבלניים ולאסוף פיסת מידע ועוד פיסת מידע עד תוך כדי נסיון להגיע לתובנה לאן פני השוק מועדות יש סיכוי כי זמן בו רוב הסוחרים בעיקר מחזרים כסף לשוק ישמש כזמן לאיסוף מידע.

בינתיים או אנו יודעים בעיקר מה לא לעשות,  לדעת מה לא לעשות משנה את חיי הסוחר אבל הרחיב על כך בהזדמנות אחרת.

החוזים בבוקר מחזיקים סביב מחירי הסגירה ואסיה אחרי לילה ירוק, כך שאין בשורות מיוחדות סביב הבוקר, מניית msft שנכנסה לתיק בשבוע שעבר למסחר על מפה יומית הגיעה לסטופ, אך פרצה את הסטופ בפריצת דמה במקרה של שבירת הגבוה היום (Up Thrust), נוכל לחזור לעמדת שוב על בחצי R ונוכל להגדילה ולחזקה בהמשך ולנסות לנהלה על בסיס מפה גדולה יותר (שבועית) ככל שתתפתח.

יאנוש קורצק אמר "אין ילדים רעים, יש ילדים שרע להם" נשאר לנו כמה ימים לפני החג כל אחת ואחד מאיתנו יקום ויעשה למען כך שלא יהיו "ילדים רעים" בחג הפסח, הדרכים כיום לעזור ולתמוך הם עשירות ומגוונות כל אחת ואחד לפי יכולתו וזמנו הפנוי, השף אומר שאחת הדרכים להביא את אליהו לחג היא לגרום לעוד ילד שקוראים לו אלי לומר ואוו...

עכשיו בדיוק לפני שאני מסיים לכתוב נאמר לי שביכולתנו לגרום לא רק לאלי לומר ואוו אלה לעוד ילדים רבים... אם נמשיך ונעשה היום ומחר, זה יגיע בזמן. לסוחרים שעסוקים ולא הבינו על מה אני מדבר אסכם ואומר בימים אלו שלפני החג נכון לקנות תמיכה אם לא לנו אז לאחיינו.

יום מסחר מזהיר וחג חירות שמח

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross