סוף יום 02.12.15 - סבלנות, סבלנות לא קונים בשום חנות

כיצד יגמר השבוע ב-kr או ב-thrust

כיצד יגמר השבוע ב-kr או ב-thrust

סבלנות, סבלנות... רק אתמול העלנו בנגיעה את השאלה, על תזמון קבלת ההחלטות והשינוי בבר השבועי מבר של דחף thrust לבר של kr מחזק את טענת הודאות בהתייחס לסוף יחידת הזמן ומחזק את הטענה שלו בדבר גמישות שכילית נדרשת, כך שתמיד הגדרת ההזדמנות תנבע מהמציאות הנגלית לפנינו בזמן הווה.

עוד בנגיעה הוסיף ואמר לכל תוספי העמדה לגבי ניתוח טכני או פודמנטלי, אז אתמול חלק ממה שלמדנו בתהליך אימון מנטלי הוא כלי הנקרא "ארגז כלים", ארגז כלים בה לומר בגדול שהחיים אינם או הגישה שלי או הגישה שלך האחר, אלה שיש את הגישה שלי ואת הגישה של האחר, כך אנו רואים את ההשפעה הפודמנטלית בשבועי הנוכחי הוא מדוע כדי להצטרף לדברים לאחר שנראה כיצד הכסף מגיב לדברים ולא לפני.

תמיד תמיד אני מוסיף זה בסדר לעשות לפני תוך היכולת ולקיחת מחיר הטעות בחשבון, אבל אז אין לנו סיבה להתלונן על ההפסד ובהחלט יש לנו סיבה לשמוח על הרווח - בעיקרון המעורבות זה נקרא להיות שחקן, רק שחקן משלם את המחיר ונהנה מהרווח, אני אישית בעמדת ודאות, ודאות, ודאות אם כי לעיתים אני פועל בכמעט ודאות משלם את המחיר ונהנה מהרווח בהתאם לתוצאות - אבל לעולם ודאי או כמעט לעולם ואינני פועל בסמן שמאלי.

השבועי נהפך לבר פוטנציאל להיפוך בתנועה KR רק אתמול היה בר של דחף מעלה, המציאות הנוכחית אנחנו לא רואים כניסה והעצמה של המגמה, כך שהמגמה נמצאים בסטייה שאף יכולה להתפתח לתנועה ירודת בשבועי ואז יהיה נכון למכור את אזור ההתנגדות - רכבת הרים מעניינת השבוע הנוכחי ברמת הסוינג.

אתמול במסגרת ההשקעה שלנו בבוגרים קיימנו אימנו מנטלי אם מאמן בכיר, הבוגרים נתוודו לעולם האימון ומטרתו ואף קיבלו מספר כלים שיעזרו להם להתבונן, לשאול במקום לומר ולהתחיל לנוע לתוצאות כשחקנים, זוהי רק תחילת של פעילות מופלאה למען הבוגרים והנרשמים החדשים הנזקקים למאמנים בידע ובתנהלות המנטלית לשם התקדמות בעולם העשיה, כך ששוב אנו פועלים ומחזקים את מעגל הקסמים לימוד - תרגול - עשייה.

סוף חדש אני מקיים כנס, אם אתם רוצים לחלוק חלק מהחוויה שחוויתם אל מול מכרים שלכם הנה קישור הרשמה לכנס תוכלו לחלוק עמם ואני אשמח לצרפם אלינו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross