סוף יום 01.10.2014 - הכל כל-כך ברור זה שבועות

זהר ליבוביץ - אומנות ומיומנות המסחר בשוק ההון

זהר ליבוביץ - אומנות ומיומנות המסחר בשוק ההון

הכותרת נבחרה, כי הכול כל כך ברור ומתבקש (לרוב) ושם במקומות שהכול ברור נמצא הכסף "הקל" – כסף בשוק ההון  נקרא כסף "קל" שהכי קשה לאספו, והתוצאה הנראית לעין שלושת ממדי הזמן נכנסו לתנועה יורדת וכעת הגדרת ההזדמנות היא חד ערכית כל עליה לצורך ירידה ובדואי לסוחרי ההרמוניה.

הסבר לעומק תוכלו לקרוא את תמונת המצב מאתמול ושם תבינו מה ראינו, אבל מי שעוקב אחרי לאורך השבועות האחרונים רואה ודאי כיצד במהלכם אנו מזהים את הטרנספורמציה של המגמה וכיצד אנו, אט הפכנו עמדות בתיק מלונגים לשורטים ואכן אני שמח ביכולת הניתוח והבנה שלנו את הדברים בזמן ואכן הרכב התיק התשואה שבו וכך שכולו יצא מסיכון כבר בשלב הזה מעידים יותר על הכול, במיוחד במקום ובשוק הנמדד במבחן התוצאה.

מכיוון שהשוק עשה סימני סיומת של המגמה הנוכחית (שוב מזכיר לקוראים הכתיבה והתנהלות היא במסגרת מפות יומיות) והתחלת מגמה יורדת, מכאן שכל עלייה ו-rev תהיה שעל מנת למכור את השוק, התנועה היומיות, השבועית והחודשית יורדות כולן, בתחנות ננהג בהתאם.

גם השנה נסיתי לחבור לרוח דבריו של סטיב ג'ובס שאמר "טכנולוגיה היא כלום. מה שחשוב זה האמונה שלך באנשים, שהם ביסודם טובים וחכמים, אם תביא להם כלים, הם יעשו איתם דברים מופלאים"

ברוח האמונה של חגי תשרי אסיים בדברי סוזן האוסון "אני אהיה, שניים מהמילים החזקות ביכולות לצאת לך מהפה בגלל שמה שתגיד אחריהם יעצב את המציאות שלך."

חלק מהמשא הוא השפה ולקיחת אחריות, אז לוקח אחריות ומבקש סליחה מכל מי שנפגע מי בצורה כזאת או אחרת, לי אין כעס ואין מרירות כנגד אף אחת ואחד ובוחר לסלוח לכולם, למי שבחרו להישאר ולא לומר למי שבחרו ללכת ולומר, ממשיכים בלך לך. "אני אהיה מוצלח מועצם ומעצים יותר בשנה הבאה" שנה טובה ומתוקה וגמר חתימה טובה

 

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This