מה תבקש? סקירה יומית 20.12.16

מה תבקש?

מה תבקש?

סיון מאיר רהב מצייצת בטויטר את הסיפור הבא "בסיפור המפורסם שבו יוצא יוסף לחפש את אחיו, צריך לשים לב לכל פרט. הרבי  מקוצק התעכב בפרשת השבוע על המפגש של יוסף המחפש לבין האדם שהוא פוגש אותו ושואל אותו בדרך 'מה תבקש?' אומר הרבי לתלמידיו: מה תבקש? כלומר, דע מה הנך רוצה! האיש לימד את יוסף שיחזור תמיד ויפרש את מבוקשו לעצמו. הרי צפויה לו ליוסף ירידה מביתו של יעקב לגלות מצרים, ואין זה סיפור פשוט. וזהו סמל לכל עם ישראל שעומד לעבור גלויות ותלאות – לזכור תמיד את מבוקשו, את שאיפתו, לחרות אותה על לוח ליבו. לדעת תמיד את התשובה שלנו לשאלה: מה תבקש?"

במסחר כמו חיים – דע מה תבקש? בלי ההבנה הפנימית שלך מה תבקש, מהו סוג הסוחר שבך לא תצלח את הדרך, אני מציע לכם, לאמץ גישה בסיסית זאת, בכל פעם שתרצו לעשות משהו לפני פתיחת העמדה, שאלו זאת על עצמם, שאלו זאת על השוק.

השוק אתמול צפוי ודי רדום, העולם החיצוני לנו קושר את הסיבה להתנגשות בשגריר הרוסי, הדולר ממשיך להתחזק בטח גם לזה יש איזה הסבר מחוץ לעולמנו, אנו מצאנו את ההסבר בתמונה המתהווה לנו אל מול העיניים.

אני חוזר ואומר השוק על מנת להמשיך לעלות צריך להטען מחדש, תיקון בזמן כפי שמתקיים בימים האחרונים הוא סוג כזה של טעינה, רק פריצה דמה או תיקון במחיר יהיו מבחינתי איתות הפוך להמשך המגמה הנוכחית, אשר יאפשר פתיחת עמדת מכר קצרה.

בעיה נוספת שעלולה להיות לנו גם בהצטרפות בשלב הזה של המחיר, הוא הרצף השבועי, על כן חשוב בהצטרפות לעסקה בשלב הזה לקיים ולהתנהל בצורה שמרנית ולקחת את יעד הרווח הראשון לאפס את הסיכון וכך לתת צ'אנס למקסום התהליך הנוכחי בכללותו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This