חיבור נקודות. סקירה יומית 09-06-2020

חיבור נקודות

חיבור נקודות

צריך לסנן כל הזמן את המידע שמגיע אלינו, עולם המניפולציה מייצר נקודות במרחקים כאלה שהעין או המוח האנושיים מחברים אותם לכדי תמונה, עם כי אין קשר בין התמונה הסופית לנקודות שמרכיבות אותה.

כך לדוגמא אתן מספר נקודות: היום. ברבור שחור. שליטה בחיים. השפעה פסיכולוגית. יום מיוחד.

קריאת הנקודות איזה תמונה מעלה בראשך?

כעת הוסיף עוד נקודה חסרה והתמונה כולה משתנה נטלי פורמן, אוהבי הקולנוע וכל אלה שמכירים את השחקנים ודאי מחייכים, היום הולדת של נטלי פורמן שחקנית בסרט 'ברבור שחור' שאין בינו ובין המושג ברבור שחור עליו אנחנו מדברים בשוק כל קשר.

ועדין נסה לרגע אפילו לחשוב איזה תמונה עלתה לך בעקבות הנקודות, למעשה הנקודות הם כפתורי הפעלה הנשתלים בכל כתבה וכתבה – אני מזהיר אותך, מזכיר לך את הנטייה של המוח לחבר נקודות, לבצע השלמה.

יש לזה סיבה משרתת, בדרך הכללה מקלה עלינו בתפיסת המציאות ולקצר תהליכי למידה, בעולם שבו קצב האירועים הולך ונהיה מהיר הכללה תופסת מקום יותר ויותר – מזכיר את העיוותים שהיא יוצר.

איך זה קשור לשוק?

השוק הביא אנשים לקחת נקודות כגון: התאוששות צפויה, מספר מובטלים ועוד נקודות (נתונים) כך שהשוק נכנס לאור חיבור הנקודות (הכללה) למצב של קניות יתר.

קניות היתר ימשכו כל עוד יגיעו קונים עקשנים. כל עוד יגיעו קונים עקשניים המוכרים יצפו מהצד, אבל וזה אבל מאוד חשוב, נקודה חדשה אשר תשבש את רצף החיבור הקודם עשויה לפזר את רצף הנקודות הקודם לחלל ועמה את ההבנה של התמונה הכוללת.

כמו  הודעות חשובות בשוק (השבוע הודעות חשובות בימי רביעי וחמישי) יכולות להיות סיבה לשינוי והיפוך בתנועה – יש לקחת זאת בחשבון – אני כותב זאת בעיקר לך שלא הצטרפת עד עכשיו לחגיגה ובא לך מאוד להצטרף כעת - חכה.

סיכומו של דבר (סקירה השבועית) במצב של קניות יתר. נכון למקסם תוצאות, אך לא נכון לפתוח פוזיציות חדשות. סנכרון בין הפעילות הפרטנית לבין פעילות השוק הוא קריטי להצלחת הפוזיציות.

לא כל ברבור שחור הוא הפתעה לא צפויה בשוק, לפעמים ברבור שחור הוא עוד סרט טוב שכדאי לראות – זכור לפני שאתה מחבר את הנקודות.

סיכום

יש הרבה דברים שאני לא מבין בחיים, ההבנה שלא ראיתי ברבור שחור אינה פותרת אותי מהבנה והידיעה כי הוא קיים.

מצד יש הרבה דברים שאני לא מבין בעולם הריקוד. כך למשל למה הרקדניות נאלצות לרקות על קצות האצבעות, לא היה פשוט יותר להביא רקדניות גבוהות מהתחלה?

יום מבורך
זהר ליבוביץ

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

4 comments on “חיבור נקודות. סקירה יומית 09-06-2020”

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
© 2019 זהר ליבוביץ׳
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-o map-marker facebook-square phone cross