הרצת מניות - סקירה יומית (06.06.16 eod)

מה אומרים האנשים או מה חושב הכסף?

מה אומרים האנשים או מה חושב הכסף?

לפני כעשרה ימים העליתי הרהורים בקול רם על המניית CA, (כאן בסקירה היומית). היום קבלתי מייל ששואל האם אני מריץ את המניה?! כמובן שזה נשאל בהומור, השואל היה מלא פליאה על יכולת הזיהוי והתזמון של הדברים ולתוצאות שהגיע בסמיכות לפרסום הדברים.

אנחנו סוחרים שיפוטים ככאלה מצטרפים לתהליכים בתחילתם, הדבר פותר אותנו מהעניין של קנה ושכח והסכנות ההימוריות הטמונות בו ומצד שני לא דוחפות אותם לוותר על העולם. ודאי שאם משהו אינו מכיר ומזהה תהליכים הדרכים היחידים שנותרים לו הם ההימור של קנה ושכח או ויתור על העולם הנפלא של מסחר בשוק ההון - כמובן שנמשיך הפוטנציאל הוא רק בתחילתו אבל ודאי כבר במפה הקטנה יש הגעה ליעד רווח ראשון על כניסה על Rev above Break a way gap.

בהתייחס לשוק הוא ממשיך ע"פ הפוטנציאל הטמון ע"פ התבניות מסחר שמסגרנו, החלשות הדולר ביומיים האחרונים ודאי עזר לזה, אבל אני לא כל כך אוהב את התצורה של עצירת האינדקס ועדין חושב שהאינדקס בתנועת התחזקות דבר שעלול להכביד על השוק, אך כשנראה ביטוי לכך נוכל להתייחס בהתאם, עד אז כל עוד הכל שורי נמשיך בתפיסה האסטרטגית שלנו ע"פהגדרות ההזדמנות בשוק מפורטות לאורך הסקירות האחרונות ודאי ובסיכומים החודשיים.

מזל שלג'נט אין אגו ואם המצב אינו מאפשר היא מתגמשת בדעתה, אולי כדי ללמוד מכך גם על ההתנהלות שלנו. אינטליגנציה היא היכולת להסתגל לשינוים, אמר הוקינס ואני חוזר ומצוטט אותו בעניין מדי פעם

יום מזהיר ומבורך - זהר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

יכול לעניין אותך גם...

צרו קשר

1599-5000-20
zohar@zohartrade.com
לחי 31 בני ברק
Digital Workshop
Powered by: Simply
envelope-omap-markerfacebook-squarephonecross
Share This